تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

آزادکار با سابقه تیم های ملی و دارنده مدال های برنز جهان و طلای آسیا با انتشار پیامی از میادین قهرمانی خداحافظی کرد.

کد خبر: ۸۵۶۴۷
۱۲:۰۲ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۰

خداحافظی بهنام احسانپور از میادین کشتی

دیدارنیوز - بهنام احسانپور دارنده مدال برنز جهان و ۲ طلای آسیا پس از ۱۴ سال حضور در رده های مختلف تیم های ملی کشتی آزاد در آستانه ۳۰  سالگی از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

احسانپور در ۴ دوره رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ به عنوان نماینده ایران در وزن ۶۱ کیلوگرم به میدان رفت که حاصل آن یک مدال برنز در رقابت های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان بود.

وی در رده جوانان نیز در ۳ دوره رقابت های قهرمانی جهان در سال های ۲۰۱۰، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ برای ایران به میدان رفت که حاصل آن یک مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۲ بود. احسانپور در رده نوجوانان نیز مدال های نقره و برنز آسیا را در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ بر گردن آویخت.

احسانپور سال گذشته در جریان رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی صربستان با شکست مقابل مجید داستان از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند.

احسانپور در آخرین حضور خود برای افزایش شانس حضور در ترکیب تیم ملی برای المپیک توکیو در رقابت های متئو پلیکونه در وزن ۶۵ کیلوگرم به میدان رفت اما با شکست مقابل رقبا به عنوانی بهتر از هفتمی نرسید.

وی در قسمتی از پیام خداحافظی خود از میادین کشتی نوشت: اینک و در پایان ۲۰ سال تلاش و مبارزه بر روی تشک کشتی، چهارگوشه آن را بوسیده و از دنیای قهرمانی خداحافظی می کنم. آنچه طی این سال ها در خاطرم مانده نه زخم ها و آسیب ها، نه دوری از خانواده و دوستان، نه کم لطفی ها و نامرادی ها، که مهر و عشق شما نازنین مردم است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: