تیتر امروز

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

لاف اقتصادی؛ راهکار دولت برای هیچ

ادعایی عجیب توسط یکی از مقامات دولتی موجب شد رهبری نیز در سخنانشان به اشتباه بیفتند و نتیجتاً عذرخواهی کنند. اما این اولین بار نیست که مقامات دولتی ادعای اقتصادی حیرت انگیز به زبان می‌آورند.

وکیل الکسی ناوالنی گفت، موکلش که از بیماری فتق دیسکی در رنج است در حال حاضر در درمانگاه زندانی در منطقه ولادیمیر بستری است.

کد خبر: ۸۵۶۴۱
۱۱:۵۲ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۰

وکیل ناوالنی از وضعیت نامناسب موکلش خبر داد

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اخیرا الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین که چندین هفته از درد کمر و پا شکایت داشت در اعتراض به عدم دسترسی مناسب به پزشک و درمان‌های لازم دست به اعتصاب غذا زده بود.

روز چهارشنبه، وکیل ناوالنی اعلام کرد: پس از آنکه مشخص شد ناوالنی فتق دیسک پیشرفته دارد، وی از درمان در درمانگاه زندان امتناع کرد.

وکیل منتقد کرملین در پاسخ به اینکه موکلش اکنون کجاست، گفت: موکل من اکنون در درمانگاه زندانی در پوکروف واقع در منطقه ولادیمیر است. او در کنار یک زندانی دیگر است. تنها دو امدادگر در درمانگاه هستند.

به گفته این وکیل، یک کمیسیون از مدیریت واحد پزشکی منطقه اخیرا با ناوالنی ملاقات و تلاش کردند تا او را برای دریافت دارو و درمان متقاعد کنند. متخصصان به او گفتند که درخواستش برای یک پزشک آن هم به انتخاب خودش بعید است که اجابت شود. اما وی تصمیم گرفته تا به اعتصاب غذایش ادامه دهد.

وکیل ناوالنی با اشاره به شیوع احتمالی کرونا و سل در زندان گفت، تیم حقوقی ناوالنی هیچ اطلاعی از این مساله ندارند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: