تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

اتریوم سومین ارز رمزنگاری شده پرطرفدار است که در سال ۲۰۲۱ رشد چشم‌گیری را تجربه کرد و سهم نسبتاً زیادی از بازار را در اختیار دارد. اما روند رشد اتریوم در پنج سال گذشته چگونه بود؟

کد خبر: ۸۵۶۳۱
۱۷:۲۲ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

رمز ارز بیت کوین اتریوم

دیدارنیوز: ارز دیجیتال اتریوم از مرداد ماه سال ۹۴ تا فروردین ۱۴۰۰ حدود ۱۷۰۰ درصد بازدهی مثبت داشته و درصد نسبتا زیادی از مارکت ارزهای دیجیتال را از آن خود کرده است.

اتریوم در ۱۰ مرداد سال ۹۴، ۱/۲۵ دلار قیمت داشت و در سال ۹۷ قیمت این ارز به هزار دلار هم رسیده، اما این ارز بعد از سال ۹۷ سیر نزولی پیدا کرد و تا اواسط سال ۹۸ در محدوده ۳۵۰ دلار نوسان داشت.

اما سال‌های ۹۸ و ۹۹ نقطه طلایی اتریوم محسوب می‌شوند زیرا در این سال‌ها قیمت هر واحد اتریوم به هزار و ۸۰۰ دلار رسید.

رمز ارز بیت کوین اتریوم

اما حالا سئوال اصلی برای سرمایه‌گذاران بازار رمزارزها این است که بعد از رشد نجومی رمزارزها چقدر احتمال اصلاح در این بازار وجود دارد؟

برای پاسخ به این سؤال باید زمان بیشتری به بازار رمزارز بدهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: