تیتر امروز

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.
یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

یک روز با کرونا؛ دست و پا زدن میان مرگ و زندگی!

مطلبی که می‌خوانید نه یک داستان تخیلی است نه قصه و نه رویا، بلکه روایت اتفاقی است واقعی از آن دست اتفاق‌هایی که می‌گویند شاید برای شما هم اتفاق بیفتد؛ این روایت تنها یک پیام دارد، کرونا را جدی...

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه ثبت اطلاعات سکونتی خانوار در سامانه املاک و اسکان ضروری است، از آغاز درج اطلاعات ملکی و سکونتی در این سامانه از امروز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه جاری خبر داد.

کد خبر: ۸۵۶۰۳
۱۳:۰۲ - ۱۹ فروردين ۱۴۰۰

ثبت اطلاعات سکونتی خانوار در سامانه املاک و اسکان آغاز شد

دیدارنیوز - خلیل محبت خواه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده ۵۴ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی‌ماه ۱۳۹۹،همه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلف هستند، اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه) و املاک تحت مالکیت خود در سامانه املاک و اسکان کشور درج کنند.

وی تاکید کرد: براساس تکلیف مقرر در اصلاحیه ماده ۵۴مکرر قانون مالیات‌های مستقیم مصوب دی‌ماه ۱۳۹۹، کلیه سرپرستان خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی مکلف هستند، اطلاعات محل سکونت (اقامتگاه) و املاک تحت مالکیت خود را ظرف مدت دو ماه از ۱۹ فروردین جاری در سامانه املاک و اسکان کشور ثبت کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: بدین منظور سرپرستان خانوار می‌توانند براساس آخرین رقم کدملی خود (سرپرست خانوار) مطابق با جدول زمانبندی ذیل به سامانه ملی املاک و اسکان کشور به نشانیhttp://amlak.mrud.ir . مراجعه کنند.

محبت خواه افزود:زمان‌بندی مراجعه به سامانه ملی املاک و اسکان برای درج اطلاعات سکونتی و ملکی۱۹ و ۲۰ فروردین ماه مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها ۹ است.

به گفته این مسئول ، ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها هشت است و ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها هفت است.

وی با بیان اینکه ۲۵ و ۲۶ فروردین مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها شش است، افزود: ۲۷ و ۲۸ فروردین نیز مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها پنج  است.

محبت خواه ادامه داد: ۲۹ و ۳۰ فروردین  جاری مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها چهار است و ۳۱ فروردین و اول اردیبهشت نیز مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها سه است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه دوم و سوم اردیبهشت ماه مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها دو است، اضافه کرد: ۴ و ۵، ۶ و ۷ اردیبهشت نیز  مختص  سرپرستان خانواریکه آخرین رقم کد ملی آنها یک است.

به گفته محبت خواه همچنین  ۸ و ۹ اردیبهست ماه مختص سرپرستان خانواری است که آخرین رقم کد ملی آنها صفر است.

وی یاد آور شد: سرپرستان خانواری که موفق به ثبت‌نام در تاریخ مقرر نشوند، می‌توانند از ۱۰ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد ماه سالجاری نسبت به ثبت اطلاعات سکونتی خود در سامانه املاک و اسکان اقدام کنند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: