تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!
دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تابلو بورس

در حالی که تا میانه روز کاری بورس شاخص کل توانسته بود روندی صعودی داشته باشد، نمای پایانی شاخص کل بورس، شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس منفی شد.

کد خبر: ۸۵۲۸۵
۱۳:۱۵ - ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

تابلو بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۷ فروردین، شاخص کل بورس که روز کاری خود را با روندی مثبت آغاز کرده بود در نهایت با روندی منفی به کار خود پایان داد. شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس نیز روندی منفی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۱ درصد نزول داشت و هزار و ۹۳۴ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۲۶۰ هزار و ۸۰۰ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش ۶۰۶ واحدی بر روی ۴۳۸ هزار و ۳۷۰ ایستاد.

امروز چهار نماد از هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر روی شاخص کل بورس گذاشته‌اند مثبت بودند. این نماد‌های تأثیرگذار عبارتند از: «کچاد»، «شستا»، «تاپیکو»، «شتران»، «فولاد»، «وغدیر» و «فایرا».

نماد‌های «برکت»، «شپنا»، «شستا»، «شتران»، «خودرو»، «فملی» و «فولاد» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های «بپیوند»، «شگویا»، «ذوب»، «آریا»، «بگیلان»، «وهور» و «صبا» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۴۴ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۱۵ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز حدود ۲۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۳ واحد سقوط داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۹۱۶ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «بپیوند»، «شگویا»، «ذوب»، «آریا»، «بگیلان»، «وهور» و «صبا».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: