تیتر امروز

معاون پارلمانی رییس جمهوری درباره توقف سریال گاندو توسط دولت گفت: دولت هیچ دخالتی در رابطه با توقف سریال گاندو نداشته و هیچ مقام دولتی با صدا و سیما در خصوص توقف سریال مذکور تماسی نداشته است،

کد خبر: ۸۵۱۶۹
۱۵:۴۳ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

امیری: دولت هیچ دخالتی در رابطه با توقف سریال گاندو نداشته است

دیدارنیوز - حسینعلی امیری روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا در واکنش به ادعای برخی نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه که دولت را عامل توقف سریال گاندو اعلام کرده اند گفت: دولت هیچ دخالتی در رابطه با توقف سریال گاندو نداشته و هیچ مقام دولتی با صدا و سیما در خصوص توقف سریال مذکور تماسی نداشته است، لذا دخالت دولت مطلقاً اساس و پایه‌ای ندارد.

وی ادامه داد: حسب صحبتی که شب گذشته علی عسگری ریاست صدا و سیما در دولت اظهار کردند، سریال مذکور ۱۴ قسمت بوده و کل ۱۴ قسمت پخش شده  و به اتمام رسیده است و موضوع توقف منتفی است.

معاون پارلمانی رییس جمهور یادآور شد:  با توجه به آموزه‌های اسلامی مبنی بر اینکه نسبت به موضوعی اگر انسان علم و آگاهی ندارد نباید اظهار نظر کند، توقع این است که نماینده محترم مذکور باید قبلا اطلاعاتش را دقیق می‌کرد بعد اعلام می‌کرد. اطلاعات غیر دقیق منجر به بی اعتمادی مردم نسبت به اظهار کنندگان می‌گردد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: