تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال گوای هند رقیب پرسپولیس تهران در لیگ قهرمانان آسیا، خطرناک‌ترین بازیکن سوپر لیگ هند شناخته شد.

کد خبر: ۸۵۱۵۸
۱۴:۵۷ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

خطرناک‌ترین بازیکن رقیب هندی پرسپولیس کیست؟

دیدارنیوز - ایگور آنگولو، مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال گوای هند که برنده کفش طلای آقای گل سوپر لیگ هند بود، به عنوان خطرناک‌ترین مهاجم لیگ فوتبال این کشور شناخته شد.

آنگولو در ۲۱ بازی فصل گذشته سوپر لیگ هند ۱۴ گل به ثمر رسانده و کفش طلا را از آن خود کرده است. این بازیکن اسپانیایی از سال ۲۰۱۹ برای گوا در مجموع ۲۱ بازی انجام داده و ۲۷ گل به ثمر رسانده  است.

گوا میزبان و رقیب پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ است و سرخ پوشان پایتخت باید مواظب این مهاجم خطرناک اسپانیایی در تقابل با گوا باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: