تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
تابلو بورس:

شاخص کل بورس و شاخص هم‌وزن روند نزولی را ادامه دادند، ولی شاخص کل فرابورس پس از چند روز مثبت شد.

کد خبر: ۸۵۱۳۵
۱۳:۱۰ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

تابلو بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۶ فروردین، شاخص کل بورس و شاخص هم‌وزن روندی منفی داشتند و شاخص کل فرابورس مثبت شد. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۵ درصد نزول داشت و ۶ هزار و ۷۳۳ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۲۶۲ هزار و ۷۴۵ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش هزار و ۹۴۵ واحدی بر روی ۴۳۸ هزار و ۹۷۴ ایستاد.

امروز پنج نماد از هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر روی شاخص کل بورس گذاشته‌اند منفی بودند. این نماد‌های تأثیرگذار عبارتند از: «فولاد»، «شستا»، «فملی»، «فارس»، «کچاد»، «شپنا» و «وبملت».

نماد‌های «شستا»، «شپنا»، «اپال»، «فملی»، «شتران»، «فولاد» و «شبندر» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های «ساوه»، «بپیوند»، «آریا»، «شگویا»، «بگیلان»، «صبا» و «سبزوا» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۵۵ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۸۲ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز بیش از ۴۳۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به سه هزار و ۵۵ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۱۲ واحد رشد داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۹۱۹ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «بپارس»، «زاگرس»، «شگویا»، «صبا»، «وهور»، «دماوند» و «ذوب» که پنج نماد از این هفت نماد روندی نزولی داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: