تیتر امروز

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با اشاره به افزایش نرخ بلیط مترو از اول اردیبهشت ماه، درخواست کرد که به نیرو‌های عملیاتی مترو نیز واکسن کرونا اختصاص داده شود.

کد خبر: ۸۵۱۱۳
۱۱:۵۱ - ۱۶ فروردين ۱۴۰۰

افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیط مترو از اردیبهشت

دیدارنیوز ـ فرنوش نوبخت در مورد افزایش قیمت بلیط مترو در سال جدید گفت: به طور متوسط قیمت بلیط ۲۵ درصد افزایش می‌یابد که از اول اردیبهشت ماه این افزایش اعمال می‌شود.

وی با بیان این که نرخ بلیط تک نفره ۲۰۰۰ تومان خواهد شد، افزود: البته با توجه به این که قیمت بلیط بر اساس پیمایش محاسبه می‌شود در حال تدوین جدولی برای تعیین نرخ بلیط هستیم که به محض آماده شدن اعلام می‌شود.

نوبخت در ادامه با اعلام این مطلب که از ستاد کرونای تهران وستاد ملی درخواست اختصاص سهمیه واکسن کرونا برای پرسنل عملیاتی مترو را دارد، گفت: این روز‌ها استفاده مسافران از مترو افزایش یافته و با زیاد شدن تعداد مسافران پرسنل مترو نیز در معرض بیماری هستند.

وی با بیان این که پرسنل عملیاتی مترو که درارتباط مستقیم با افراد هستند در معرض ابتلا به کرونا قرار دارند، افزود: پیگیر ارسال نامه به روسای ستاد کرونای تهران و کشور هستیم تا با ورود واکسن به کشور، سهمیه‌ای برای پرسنل عملیاتی مترو بخصوص راهبران در نظر بگیرد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مترو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: