تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

فرمانده انتظامی پایتخت گفت:طرح ناظر یک و برخورد با تخلفات و موارد ضد اخلاقی با قدرت و جدیت در حال انجام است و در این زمینه کوتاه نیامده‌ایم.

کد خبر: ۸۵۰۲۰
۱۴:۰۸ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰
گشت ارشاد تعطیل نیست
دیدارنیوز ـ سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در خصوص دغدغه مخاطبان «فارس من» مبنی بر بدحجابی برخی افراد در خیابان و خودرو‌ها و اینکه آیا طرح امنیت اخلاقی پلیس متوقف شده است یا نه؛ اظهار داشت: طرح ناظر یک و برخورد با تخلفات و موارد ضد اخلاقی با قدرت و جدیت در حال انجام است.
فرمانده انتظامی پایتخت با بیان این مطلب که پلیس با برنامه‌ریزی کار را انجام می‌دهد تصریح کرد: در این زمینه به هیچ وجه کوتاه نیامدیم؛ مگر می‌شود با مسائل اخلاقی و امنیتی جامعه خصوصاً ضد اخلاقی شوخی کرد یا کوتاه آمد؛ تکلیف ما، وظیفه ما و بزرگترین رسالت پلیس همین است.
سردار رحیمی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که در مواجهه با بدحجابی گشت امنیت اخلاقی در خیابان‌ها حضور دارد یا پیامک بد حجابی ارسال می‌شود، گفت: در این راستا تمام رده‌های پلیس انجام وظیفه می‌کنند؛ تنها پلیس امنیت اخلاقی نیست؛ پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس پیشگیری و گشت امداد نیز اگر مورد بدحجابی را مشاهده کنند به پلیس امنیت اخلاقی که محوریت کار را بر عهده دارد اعلام کرده و برخورد صورت می‌گیرد.
گفتنی‌است مخاطبان فارس من با درج موضوعی با عنوان «با کشف حجاب در‌خیابان‌و خودرو برخورد قانونی شود» پیگیری این موضوع را از خبرگزاری فارس خواستار بودند.
منبع: ایسنا
برچسب ها: گشت ارشاد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: