تیتر امروز

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور
سینما با چاشنی تفکر (۱۳)

دالتون ترامبو و زندگی دشوار قربانیان سانسور

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...

نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: برخی بدخواهان نظام می خواهند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند ولی کور خوانده اند.

کد خبر: ۸۵۰۰۰
۱۲:۳۶ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰

نماینده شبستر: می‌خواهند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند

دیدارنیوز - جعفر راستی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس گفت: تذکر من به بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است که با تمام توان تلاش می کنند مجلس انقلابی را از چشم مردم بیندازند اما کور خوانده اند. مردم شریف و باهوش ایران، خائن را از خادم خوب تشخیص می دهند همان طور که در ۴۲ سال گذشته در هر شرایطی در مقابل خباثت های دشمنان قسم خورده انقلاب مقاومت کرده اند، بعد از این هم به کوری چشم دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

این نماینده مجلس همچنین اضافه کرد: ملت شریف ایران به تبلیغات زودهنگام برخی جناح ها توجه نکنند و فقط به مصلحت و عزت نظام اسلامی بیندیشند. ان‌شاءالله به زودی شاهد نابودی استکبار جهانی و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهیم بود، یک بار دیگر به فرزندان راستین انقلاب اسلامی اعتماد می کنیم و شاهد پیشرفت و توسعه ایران اسلامی خواهیم بود.

نماینده مردم شبستر در تذکری خطاب به وزیر راه نیز گفت: پروژه آزادراه صوفیان به سلماس بعد از ۱۵ سال به اتمام نرسیده و به صورت نیمه کاره رها شده و هر روز شاهد تصادفات مکرر هستیم. در دو ماه گذشته ۸ نفر از همشهریان عزیزمان به کام مرگ فرو رفتند. چه کسی جوابگوی این خون های به ناحق ریخته است؟ مسئولان دست اندرکار این معضل همیشگی ۱۵ ساله را حل کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: