تیتر امروز

بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت از رشد ۲۸.۵ درصدی در تعرفه های پزشکی برای سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: هنوز هیچ رقمی برای اجزای تعرفه‌های پزشکی امسال اعلام نشده و هرکس در این زمینه عدد و رقمی ارائه می‌کند، تکذیب می‌شود.

کد خبر: ۸۴۹۳۷
۱۹:۱۹ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰
رشد ۲۸.۵ درصدی تعرفه‌های پزشکی ۱۴۰۰
 
دیدارنیوز: سید سجاد رضوی، رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت، درباره میزان رشد تعرفه‌های پزشکی در سال ۱۴۰۰، گفت: در حال حاضر یک رشد ۲۸.۵ درصدی در تعرفه‌های پزشکی داده شده است، اما میزان رشد اجزای تعرفه‌ها باید با نظر اعضای شورای عالی بیمه تصویب شده و بعد به دولت رفته و از سوی دولت ابلاغ شود.

وی تاکید کرد: هنوز هیچ عدد و رقمی برای اجزای تعرفه‌های پزشکی امسال اعلام نشده است و هرکس که در این زمینه عدد و رقمی ارائه می‌کند، تکذیب می‌شود.

رضوی با بیان اینکه هنوز درباره میزان رشد اجزای تعرفه‌ها تصمیم گیری نشده است، گفت: رشد کلی ۲۸.۵ درصدی تعرفه‌ها در دولت تصویب شده، اما اجزا باید از سوی دولت ابلاغ شود. این ۲۸.۵ درصد هم برای بخش دولتی اعمال می‌شود و هم خیریه و خصوصی.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: