تیتر امروز

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...
رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد
روند مذاکرات وین در گفتگو با یک کارشناس مسائل بین‌الملل

رحمن قهرمانپور: احیای برجام به اراده سیاسی کاخ سفید بستگی دارد

روند مذاکرات وین ادامه دارد. آیا احیای برجام شروع شده است؟ این سوالی است که رحمن قهرمان‌پور به آن پاسخ داده است و معتقد است که احیای برجام به وجود اراده سیاسی لازم در کاخ سفید بستگی دارد.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها گفت: دبیرخانه جبهه اصلاحات از احزاب اصلاح طلب خواسته است تا ده کاندیدای خود برای انتخابات شوراها را به این جبهه اعلام کنند.

کد خبر: ۸۴۸۸۶
۱۳:۲۳ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰

تقاضای جبهه اصلاحات به احزاب برای معرفی کاندیداهای انتخابات شوراها

دیدارنیوز - محمود صادقی با بیان اینکه انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها کاندیدای خود برای انتخابات ریاست جمهوری را مشخص کرده است، اظهار کرد: ما گزینه های مختلفی را بررسی کرده ایم و در نهایت به یک گزینه درون حزبی رسیدیم، ولی به دلایلی از جمله بررسی شرایط  و تحولات سیاسی کشور و همچنین مطرح نشدن شائبه تبلیغات زودهنگام، آن را اعلام نکرده ایم.

وی با اشاره به اینکه راهبرد انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها هماهنگی با  مجموعه احزاب اصلاح طلب است، ادامه داد: ما گزینه خود را به جبهه اصلاحات معرفی نکرده ایم، چون این جبهه هنوز وارد مرحله بررسی مصادیق انتخابات نشده و مشغول تصویب آیین نامه های خود بوده است، البته دبیرخانه جبهه اصلاحات از احزاب خواسته است تا کاندیدهای خود برای انتخابات شوراها را با شیوه هفت نفر از اعضای احزاب و سه نفر از متخصصین غیرحزبی را اعلام کنند.

این فعال سیاسی درباره زمان معرفی گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: برخی معتقد هستند که اصلاح طلبان باید  قبل از اعلام نظر شورای نگهبان، بر روی یک نام به اجماع برسد و آن را اعلام کنند و برخی دیگر معتقد هستند که بعد از اعلام نظر شورای نگهبان، از میان افراد تایید صلاحیت شده درباره یک گزینه به اجماع برسیم. فعلا این دو دیدگاه مطرح است، اما این موضوع هنوز در جبهه اصلاحات مطرح نشده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: