تیتر امروز

تابلو بورس

پس از هفته درخشان بورس در پایان سال ۱۳۹۹ که موجب بازگشت شاخص کل به کانال ۱.۳ میلیون شد، حالا و با باز شدن بازار بورس در سال ۱۴۰۰، بورس با روندی نزولی مواجه شده است.

کد خبر: ۸۴۸۸۴
۱۳:۱۸ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۰

تابلو بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۴ فروردین، شاخص کل بورس، شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس روندی منفی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۰.۹ درصد نزول داشت و ۱۱ هزار و ۶۴۸ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۲۸۲ هزار و ۸۷۴ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش هزار و ۵۳۳ واحدی بر روی ۴۴۱ هزار و ۱۱۴ ایستاد.
امروز تمام هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر روی شاخص کل بورس گذاشته‌اند منفی بودند و در صفوف فروش قرار داشتند. این نماد‌ها عبارتند از: «فولاد»، «فملی»، «شستا»، «فارس»، «کچاد»، «شپنا» و «پارس».

نماد‌های «برکت»، «اپال»، «شستا»، «فاراک»، «حکشتی»، «امین» و «شلعاب» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نماد‌های «رافزا»، «بپیوند»، «آریا»، «مادیران»، «بگیلان»، «ومعلم» و «بپارس» در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۳۸نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۳۱نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز حدود ۶۸۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به دو هزار و ۵۰۰میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۱۱۹ واحد ریزش داشت و بر روی ۱۸ هزار و ۳ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «آریا»، «بپارس»، «زاگرس»، «صبا»، «شگویا»، «مارون» و «هرمز» که همه این هفت نماد روندی نزولی داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: