تیتر امروز

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

فائزه هاشمی؛ جسارت، صداقت، تناقض!

کدام سیاستمدار کاندیدا می‌شود و کدام داوطلب انتخابات چه می‌گوید؟ در فضای انتخاباتی فعلی هیچ یک از این‌ها به اندازه سخنان فائزه هاشمی شنیده نمی‌شود؛ کسی که قصد رای ندادن در انتخابات را دارد!

رئیس سازمان هواپیمایی از بازگشت شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به آسمان ایران تا دو هفته دیگر خبر داد

کد خبر: ۸۴۸۲۶
۱۷:۱۴ - ۱۳ فروردين ۱۴۰۰
بازگشت لوفت‌هانزا به آسمان ایران تا دو هفته دیگر
 
دیدارنیوز ـ رئیس سازمان هواپیمایی از بازگشت شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به آسمان ایران تا دو هفته دیگر خبر داد و گفت: بقیه ایرلاین‌های خارجی هم که پیش از شیوع ویروس کرونا به کشورمان پرواز داشتند به تدریج پروازشان به ایران را از سر خواهند گرفت.


تورج دهقان زنگنه در گفتگو با ایسنا اعلام کرد: شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا یکی از ایرلاین‌های قدیمی بود که جزو پر ترددترین شرکت‌های هواپیمایی در آسمان ایران محسوب می‌شد. بر اساس مذاکرات صورت گرفته پس از ماه‌ها نخستین پرواز این شرکت در ۱۶ آوریل سال جاری میلادی یعنی دو هفته آینده به مقصد تهران انجام خواهد شد.


وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا به عنوان عامل اصلی توقف پرواز‌های خارجی گفت: دیگر ایرلاین‌های خارجی مانند بریتیش ایرویز، آسترالین ایرویز، شرکت هواپیمایی (KLM) و امثال آن نیز که پیش از این به ایران پرواز داشتند به آسمان کشورمان باز خواهند گشت و پرواز‌های خود را از سر می‌گیرند.


رئیس سازمان هواپیمایی تاکید کرد: در جلساتی که با ایرلاین‌های خارجی داشته ایم، بار‌ها تاکید کرده ایم که آسمان ایران برای همه شرکت‌های هواپیمایی امن است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: