تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

یکی از اعضای نشست مشترک کمیته‌های شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد، سفیر روسیه در آمریکا احتمالا به این زودی‌ها به واشنگتن بر نمی‌گردد.

کد خبر: ۸۴۷۵۲
۱۲:۴۱ - ۱۲ فروردين ۱۴۰۰

سفیر روسیه به این زودی‌ها به واشنگتن برنمی‌گردد

 

دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری تاس، این عضو نشست مشترک کمیته‌های شورای فدراسیون روسیه در پاسخ به سوالی درباره زمان بندی بازگشت آناتولی آنتونوف، سفیر روسیه به آمریکا گفت: به این زودی‌ها او به واشنگتن بر نمی‌گردد.

اخیرا، آنتونوف پس از حضور در نشست شورای فدراسیون روسیه به خبرنگاران گفته بود که هنوز زود است درباره بازگشتش به آمریکا اظهارنظر کند، چون رایزنی‌ها در این باره هنوز ادامه دارد.

به گفته وی، زمان بیشتری لازم است تا رایزنی‌ها در این باره تکمیل شود.

آنتونوف پس از آن به مسکو فراخوانده شد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه‌ای جنجالی گفت ولادیمیر پوتین، همتای روسش باید بابت تلاش‌های احتمالی مسکو در مداخله در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بها بپردازد و با مصاحبه کننده که پرسیده بود آیا پوتین یک "قاتل" است، موافقت کرده بود.

سفیر روسیه در آمریکا از ۲۱ مارس ۲۰۲۱ در مسکو است و تاکنون جلسات متعددی را به ویژه در وزارت خارجه و دومای روسیه داشته است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: