تیتر امروز

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: «صداوسیما و رسانه‌های دست‌ راستی دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند. حتی خبر دستاوردهای مثبت ما را هم که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، پخش نمی‌کنند.»

کد خبر: ۸۴۶۳۲
۱۱:۵۳ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۰
آذری جهرمی: دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند
 
دیدارنیوز - گزیده گفت‌وگوی محمدجواد آذری‌ جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با سالنامه اعتماد را در ادامه می‌خوانید:

- موقع رأی اعتماد در مجلس گفتم که پارادایم این بود که برقراری ارتباطات بحران است اما امروز قطع ارتباطات در کشور بحران است. این پارادایم مهمی است که تغییر پیدا کرده است.

- خیلی‌ها به ما فشار آوردند، فیلم ساختند و بیانیه دادند و پیش مراجع رفتند که بردن اینترنت به روستاها اجرای برنامه ۲۰۳۰ است و وزارت ارتباطات دنبال فساد است.

- همان رسانه‌ها در شرایط کرونا از بچه‌های روستاها عکس می‌فرستادند و می‌گفتند: آقای جهرمی برو اینترنت اینجا را درست کن!

- امروز همان نهادهایی که استارتاپ‌ها را عامل براندازی و نفوذ معرفی می‌کردند، هر جا امکان داشته‌اند یک تابلوی تبلیغات استارتاپ متعلق به خودشان زده‌اند.

- فناوری تغییر ایجاد می‌کند به نفع مردم و جامعه و پیشرفت در کشور.

- اول و آخر مشکل عده‌ای در کشور بحث رسانه است.

- صداوسیما و رسانه‌های دست‌ راستی دستورالعمل دارند که مرا بایکوت کنند. حتی خبر دستاوردهای مثبت ما را هم که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است، پخش نمی‌کنند.

- چالش، چالش رسانه است. بزرگ‌ترین مساله ما این است که فضای مجازی را به رسمیت نمی‌شناسند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
تندیس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۰
0
0
یه بچه داشتم هر موقع مهمان می آمد میرفت تو کمد تا مهمان ها دنبالش بگردند و پیداش کنند و می گفت ایطوری بیشتر عزیز میشم اما اگه مهمان ها به هر دلیلی دنبالش نمگشتن و از تو کمد درش نمی آوردند شروع میکرد گریه کردن و می گفت کسی منو دوست نداره . دست آخر هم وقتی بهش میگفتن چرا رفتی تو کمد میگفت برا اینکه هیچکس منو دوس نداره .