تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال درباره دلیل عصبانیت شدیدش در دیدار برابر صربستان توضیح داد.

کد خبر: ۸۴۵۳۳
۰۹:۱۱ - ۰۸ فروردين ۱۴۰۰

توضیح رونالدو درباره دلیل عصبانیت شدیدش

دیدار نیوز:  تیم ملی فوتبال پرتغال در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف صربستان رفت که این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در دقایق پایانی بازی رونالدو یک گل به ثمر رساند که داور آن را قبول نکرد. تصاویر تلوزیزیونی نشان داد که ضربه رونالدو از خط دروازه عبور کرد، اما کمک داور گل تشخیص نداد و این باعث اعتراض و عصبانیت شدید رونالدو شد.

او در اعتراض به این صحنه بازوبند کاپیتانی را زمین کوبید و از بازی خارج شد.

رونالدو بعد از بازی درباره عصبانیت شدید خود گفت: بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال پرتغال یکی از افتخارات بزرگ زندگی من است. من همواره ارزش این پیراهن را دانسته ام و می‌دانم و برای سربلندی آن نهایت تلاش خود را به کار گرفته ام و می‌گیرم. با این حال گاهی اوقات ما در زندگی با لحظات سختی مواجه می‌شویم به ویژه زمانی که شما احساس می‌کنید که مورد ظلم واقع می‌شوید.

او در ادامه گفت: سرمان را بلند می‌گیریم و پیش می‌رویم. درست است که به ضرر ما سوت زده شد، اما این باعث نمی‌شود که ناامید شویم. به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

منبع: ایسنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: