تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

دبیر ستاد انتخابات استانداری همدان گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه «بهار و کبودرآهنگ» از روز یک‌شنبه (فردا) آغاز و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.

کد خبر: ۸۴۴۸۸
۱۲:۲۱ - ۰۷ فروردين ۱۴۰۰

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس از فردا آغاز می‌شود

دیدارنیوز ـ ابوالقاسم الماسی" روز شنبه در گفتگویی اظهار داشت: داوطلبان می‌توانند با استفاده از روش‌های نرم افزار موبایلی، نرم افزار نصب شده بر روی رایانه منزل و محل کار، مراجعه حضوری به فرمانداری بهار و یا دفاتر پیشخوان برای ثبت نام اقدام کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان حضور در انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم برای ثبت نام از طریق نرم افزار موبایلی می‌توانند برنامه ثبت‌نام را از پورتال وزارت کشور دریافت کرده و فرایند ثبت نام را از این طریق و بدون مراجعه حضوری انجام دهند.

دبیر ستاد انتخابات استانداری همدان اظهار داشت: ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه از دیگر روش‌ها است که داوطلبان می‌توانند این نرم افزار را از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir دانلود کنند.

الماسی بیان کرد: نام نویسی از طریق دفاتر پیشخوان یا مراجعه حضوری به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه یا ستاد انتخابات کشور نیر از دیگر شیوه‌ها برای حضور در این دوره از انتخابات میان دوره‌ای مجلس است.

وی تاکید کرد: در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ، بهار به عنوان حوزه اصلی محسوب شده و در صورت مراجعه حضوری، داوطلبان برای ثبت نام می‌بایست به فرمانداری بهار مراجعه کنند.

استان همدان با ۱۰ شهرستان، هفت حوزه اصلی و ۱۹ حوزه فرعی (شامل سه شهرستان و ۱۶ بخشداری) دارای ۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

عیسی جعفری نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس یازدهم تیرماه سال ۹۹ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: انتخابات 1400
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: