تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...
بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.

فراخوان ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری به عنوان اولین آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ در فروردین ماه جاری اعلام می‌شود.

کد خبر: ۸۴۴۶۲
۱۲:۴۸ - ۰۶ فروردين ۱۴۰۰
دیدارنیوز - به گزارش ایسنا، سازمان اداری و استخدامی کشور با ۱۹۸۰ مجوز استخدام برای مراکز آموزش عالی موافقت کرده و سازمان برنامه و بودجه نیز ۱۹۵۰ مجوز استخدامی را تامین اعتبار کرده است.

طبق نیازسنجی وزارت علوم نیرو‌های مورد نیاز دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری نزدیک به سه هزار نفر عنوان شده است که عمدتاً در رشته‌های فنی، تخصصی و آزمایشگاهی استخدام می‌شوند و در رشته‌های عمومی جذب نیرو وجود ندارد.

فروردین ماه جاری نیز  آزمون سراسری استخدام پیمانی غیرهیئت علمی برای کل دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برگزار می‌شود و افراد پذیرفته شده در آزمون در ماه‌های اردیبهشت و خرداد مصاحبه‌های خود را انجام خواهند داد و در نهایت از اول تیر ماه در مراکز آموزش عالی و پژوهشی مشغول به کار می‌شوند.

فرایند برگزاری آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود، بر این اساس در فروردین ماه جاری آگهی استخدام منتشر می‌شود.

با توجه به اینکه یک آگهی استخدام هم در اردیبهشت و خرداد سال آینده برای کلیه دستگاه‌های سراسر کشور منتشر می‌شود، بر این اساس برای مراکز آموزش عالی و پژوهشی آزمون جداگانه و اختصاصی برگزار خواهد شد. نیرو‌های شرکتی نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: