تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

سال تحصیلی جدید در افغانستان آغاز شد

سال تحصیلی ۱۴۰۰ روز سه شنبه با نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدرسه امانی کابل توسط محمد اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان شروع شد.

کد خبر: ۸۴۳۵۵
۱۳:۳۹ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۰
سال تحصیلی جدید در افغانستان آغاز شد
 
دیدارنیوز: افغانستان به علت کوهستانی و داشتن زمستان‌های سخت و طولانی و کمبود سوخت، تقویم سال تحصیلی خود را از فروردین تا آذر ماه هر سال تنظیم کرده است.

محمداشرف غنی در این مراسم  با تاکید بر دیجیتال سازی مدارس گفت که عرضه خدمات دیجیتال به معلمان، کارمندان آموزش و پرورش و آموزش عالی در صدر برنامه‌های دولت خواهد بود.

وی به معلمان وعده دارد که افزایش حقوق آن‌ها از نیمه سال عملی خواهد شد.

رئیس جمهوری افغانستان گفت که امسال یک هزار و ۸۰۰ مدرسه در افغانستان بازسازی می‌شود.

گسترش ویروس کرونا در سال ۱۳۹۹ علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن بخش‌های مختلف، باعث تعطیلی مدارس این کشور شد، دولت برای جلوگیری از شیوع کرونا اقدام به تعطیلی مراکز آموزشی کرد.

سال تحصیلی مدارس همه ساله در افغانستان از سوم فروردین آغاز و در ۱۵آذر پایان می‌یابد، اما شیوع کرونا باعث شد که مدارس در سال گذشته تا ۱۵ مرداد تعطیل شود و در فصل پائیز نیز بار دیگر فعالیت آموزشی متوقف شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار