تیتر امروز

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است
مصاحبه اختصاصی دیدار + فایل صوتی مصاحبه

شیرین هانتر: شانس احیای برجام ۵۰ درصد است

روند مذاکرات وین به کجا می‌رسد؟ آیا احیای برجام رقم می‌خورد یا خیر؟ راه حل زنده کردن برجام چیست؟ این سوالاتی است که دیدار از شیرین هانتر، استاد دانشگاه جورج تاون واشنگتن در آستانه دور جدید مذاکرات...

معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: ۱۶ هزار و ۷۵۴ نفر از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این استان را بازدید کردند.

کد خبر: ۸۴۳۴۶
۱۲:۲۴ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۰
۱۶ هزار و ۷۵۴ نفر از جاذبه‌های گردشگری لرستان بازدید کردند
 
دیدارنیوز: اسکندر فلاح وند روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا بازدید از جاذبه‌های گردشگری در شهر‌های با وضعیت زرد و آبی در صورت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امکانپذیر است.

وی اظهار داشت: در این راستا از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون هشت هزار و ۲۹۸ نفر از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی، چهار هزار و ۷۵۸ نفر از جاذبه‌های طبیعی و سه هزار و۶۹۸ نفر نیز از جاذبه‌های دست ساز و پارک‌های استان بازدید کردند.

فلاح وند ادامه داد:در روز دوم فرودین ماه جاری سه هزار و ۹۷۲ نفر از جاذبه‌های تاریخی فرهنگی، یک هزار و ۸۳۰ نفر از جاذبه‌های طبیعی و یک هزار و ۶۱۰ نفر از جاذبه‌های دست ساز و پارک‌های استان بازدید کردند.

وی گفت:در این مدت هشت مورد تذکر به واحد‌های متخلف گردشگری استان داده شده است که از این مجموع چهار مرکز پذیرایی و چهار مرکز اقامتی بودند.

فلاح وند ادامه داد: به منظور سلامت مسافران نوروزی و رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی، امکان اقامت مسافران، تنها در مراکز اقامتی و تاسیسات دارای پروانه بهره برداری استان وجود دارد و سایر اماکن از جمله مهمانپذیر‌های ادارات و دستگاه‌های اجرایی این اجازه را ندارند.

وی تاکید کرد: در تعطیلات نوروزی نظارت‌های سخت گیرانه و بدون اغماض در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر مراکز اقامتی و تفریحی استان با جدیت پیگیری خواهد شد.

۳۸ مرکز اقامتی در استان وجود دارد که این واحد‌ها دارای ظرفیت یک هزار و ۵۰۰ تخت هستند.

۱۴۲واحد اقامتی از جمله هتل، مهمانپذیر، اقامتگاه بوم گردی، سفره خانه‌های سنتی و مجتمع‌های خدماتی بین راهی لرستان به مسافران ارائه می‌کنند که ۲۲ هتل با ظرفیت یکهزار و ۷۰۵ تخت و ۱۰ مهمانپذیر با ظرفیت ۲۹۰ تخت از جمله این مراکز هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: