تیتر امروز

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

بیماری SMA و کمپین دلارا؛ کمک کنیم یا نه؟!

دختر کوچکی به نام دالارا با بیماری‌ای به نام sma درگیر است. کمپینی برای کمک به او برای تهیه دارویی گران قیمت به راه افتاده که شاید به درمان او کمک کند. آیا باید با چنین کمپینی همراه شد؟ پاسخ...

 فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران انتظامی نهبندان در بازرسی از یک کامیون حامل بار هندوانه ۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک در این شهرستان کشف کردند.

کد خبر: ۸۴۳۴۳
۱۲:۰۲ - ۰۳ فروردين ۱۴۰۰
۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک از کامیون حامل هندوانه در نهبندان کشف شد
 
دیدارنیوز: به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس سردار ناصر فرشید اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان ضمن دریافت اخباری مبنی بر حمل مواد مخدر در محور‌های مواصلاتی این شهرستان، هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به یک کامیون حامل بار هندوانه مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران در بازرسی تکمیلی از کامیون ۲۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار هندوانه جاساز شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند که متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سردار فرشید بر مبارزه جدی و بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تأکید کرد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودرو‌های مشکوک بلافاصله، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند و یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.


  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: