تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
در جلسه هیات رئیسه

منصور قنبرزاده مدیرعامل پیشین باشگاه نفت تهران به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

کد خبر: ۸۳۵۶۶
۱۵:۲۲ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

فدراسیون فوتبال 

 

دیدارنیوز ـ مراسم تودیع و معارفه هیات رئیسه جدید و سابق فدراسیون فوتبال امروز در محل ساختمان این فدراسیون برگزار شد.

 

در این مراسم شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، شهره موسوی نایب رئیس بانوان، حیدر بهاروند سرپرست نایب رئیسی اول و اعضای جدید هیات رئیسه حضور داشتند.

 

تعدادی از اعضای سابق هیات رئیسه از جمله کاظم طالقانی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی، لیلی صوفی زاده و محمود اسلامیان هم در این مراسم حاضر بودند.

 

مهدی محمدنبی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال شب گذشته از سمتش استعفا کرد و امروز در کنار تیم مدیریتی سابق فدراسیون در جلسه شرکت داشت.

 

در این نشست، منصور قنبرزاده مدیرعامل پیشین باشگاه نفت تهران به عنوان سرپرست دبیر کلی فدراسیون انتخاب و معرفی شد.

 

قنبرزاده پیش از این برای حضور در فدراسیون به عنوان نایب رئیس پیشنهادی شهاب‌الدین عزیزی خادم احراز صلاحیت نشده بود.

 

قنبرزاده در مراسم معارفه‌اش گفت: سال ۱۳۸۵ که در باشگاه نفت مسئولیت داشتم درس‌های زیادی را آقای نبی گرفتم. حتی وقتی در لیگ قهرمانان آسیا بودیم از او رهنمود می‌گرفتم. تقدیر بود یک شاگرد بیاید در جایگاه استادش قرار بگیرد. مطمئن باشید وظیفه شاگردی خودم را در قبال استادی که برای فوتبال زحمت کشیده به خوبی انجام می‌دهم.

 

وی ادامه داد: یکی از مواردی که باعث ورودم به این حوزه شد، وزن سنگین نبی بود که از نظر فنی، تخصصی و اخلاقی یک الگو برای خود بنده بود. تشکر ویژه دارم و از هیات رئیسه قبل هم خیلی تشکر می‌کنم. تک تک آن‌ها از دوستان بنده بودند.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: