تیتر امروز

گفتگو با لطف‌الله میثمی؛ چریک باهوش در محاصره!
تنگنا برنامه سوم- بخش اول

گفتگو با لطف‌الله میثمی؛ چریک باهوش در محاصره!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. لطف‌الله میثمی میهمان سومین برنامه تنگنا بوده است.
تابلو بورس

پس از تغییر روند شاخص کل بورس برای تنها یک روز، باز هم امروز، ۱۳ اسفند، شاخص کل به روند همیشگی خود برگشت و منفی شد.

کد خبر: ۸۳۲۶۱
۱۵:۰۱ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

سقوط شاخص کل بورس و بازگشت به روال عادی!

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: شاخص کل بورس امروز ۰.۷۷ درصد ریزش داشت، یعنی چیزی حدود ۸ هزار و ۳۰۱ واحد ریزش. با این تفاسیر، شاخص کل بورس در ارتفاع ۱ میلیون و ۱۷۷ هزار و ۹۷۵ ایستاد. شاخص هم وزن هم با سقوطی ۳۷۹ واحدی بر روی ۴۳۱ هزار و ۲۵۳ ایستاد.
تمام هفت نماد تأثیرگذار بورس امروز منفی بود. این نماد‌ها عبارت بودند از: «فملی»، «فارس»، «شستا»، «فولاد»، «شپنا»، «تاپیکو» و «خودرو».
نماد‌های «برکت»، «شستا»، «بوعلی»، «ثامید»، «آبادا»، «فملی» و «وتجارت» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «کزغال»، «بپیوند»، «سپهر»، «بگیلان»، «پیزد»، «آریا» و «دماوند» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
آخرین قیمت ۶۱نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۸۰نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود سه هزار و ۸۲۰میلیارد تومان رسید.
شاخص کل فرابورس، اما امروز بالاخره باز هم روندی صعودی داشت و در پایان ساعت کاری بازار، با ۴ واحد صعود در ارتفاع ۱۶ هزار و ۹۸۴ ایستاد. تأثیرگذارترین نماد‌های مثبت بازار فرابورس طی معاملات امروز عبارت بودند از «آریا»، «بگیلان»، «زاگرس» و «کزغال» و سه نماد «بپارس»، «ذوب» و «شگویا» در میان تأثیرگذار‌ها روند نزولی داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: