تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال پس از حذف در دور نخست صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

کد خبر: ۸۳۰۴۲
۱۲:۴۱ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

علی کریمی: امیدوارم اعضای مجمع پیش وجدان خودشان آسوده باشند/ روز مهندس را با تاخیر تبریک می‌گویم

 

دیدارنیوز ـ علی کریمی، نامزد ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال که در دو نخست با کسب تنها ۹ رأی از دور رقابت کنار رفت، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به هرحال اتفاقی که می‌خواستیم رخ بدهد نشد و من برای آقای عزیزی خادم و کیومرث هاشمی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هرکدام از این دو نفر که روی کار می‌آید به فکر خدمت به فوتبال باشد.

وی افزود: من از اول می‌دانستم نتیجه این انتخابات چیست و فقط برای این وارد شدم که فردای روز نگویند چرا حالا که قوانین اجازه داد شما فوتبالی‌ها وارد نشدید و قصدم این بود که این بهانه را از آن‌ها بگیرم وگرنه مشخص بود چه اتفاقی رخ خواهد داد.

کریمی در ادامه گفت: این را به همه ایران و جهان عنوان می‌کنم که برایم جای خوشحالی دارد در این انتخابات ۹ نفر سعی داشتند تغییرات اساسی در فوتبال ایران اتفاق بیافتد و در همین حد هم جای خوشحالی دارد. در مورد عزیزانی که نفرات دیگر را انتخاب کردند امیدوارم پیش وجدان خودشان آسوده باشند. اینکه انتخابات سالم بود یا نه را نمی‌دانم و از کسانی که مسئول برگزاری هستند باید بپرسید.

وی در صحبت‌هایی طعنه آمیز در پایان عنوان کرد: روز مهندس را با تاخیر تبریک می‌گویم و امیدوارم مهندسینی که زحمات زیادی می‌کشند موفق باشند.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: