تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

علی کریمی در اینستاگرامش بیانیه ای خطاب به مجمع فدراسیون فوتبال ایران منتشر کرد.

کد خبر: ۸۳۰۰۱
۲۲:۱۳ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
علی کریمی: از فوتبال کیسه‌ای برای خودم نمی‌دوزم
 
دیدارنیوز - کریمی که یکی از کاندیداهای انتخابات فدراسیون فوتبال ایران محسوب می‌شود، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا شروع انتخابات، بیانیه ای را منتشر کرد و گفت که «به نمایندگی از چهره های فوتبالی» وارد انتخابات شده و ورودش «بدون لابی و وعده تو خالی» بوده است.
 
او که در روزهای اخیر مصاحبه ای اینترنتی انجام داد و البته موفق به انتشارش نشد، در ادامه تنها وعده اش را ندوختن «کیسه برای خود» دانست و ادامه داد: تلاش میکنم «ریشه فساد را در فوتبال خشک و برای سربلندی تیم ملی و فدراسیون فوتبال ایران با تمام وجود تلاش کنم.»
 
علی کریمی: از فوتبال کیسه‌ای برای خودم نمی‌دوزم
علی کریمی همچنین با دعوت از اعضای به مجمع به جز «آن‌هایی که از قبل تصمیم خود» را گرفته‌ یا او را «قبول ندارند»، دعوت کرد که به کسی رای دهند که فردا عملکردش آن ها را در مقابل افکار عمومی به چالش نکشد.
 
کریمی در پایان این بیانیه نوشته: صاحب اصلی فوتبال مردم هستند و جدای از اعمال نفوذ غیرفوتبالی ها در لابی‌های انتخاباتی، امیدوارم هرکسی رئیس فدراسیون شد در اعتلای فوتبال این مملکت موثر باشد و از مجمع می‌خواهم هر کدام از ۴ گزینه صاحب اکثریت آرا شد، حل مشکلات فوتبال و تغییر در پرطرفدارترین ورزش کشور را از او بخواهید چون با شرایط کنونی و عدم پاسخگویی رئیس و هیئت رئیسه، فوتبال ایران راهی به جز افول در پیش نخواهد داشت.
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: