تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، رییس انستیتو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

در لیگ‌های معتبر اروپایی منچسترسیتی به مسیر همواز خود در انگلستان ادامه داد. بارسلونا هم با انتقام از سویا به پیروزی در پیسخوان رسید.

کد خبر: ۸۲۹۹۹
۲۱:۵۳ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
بارسلونا با مسی به ۲ و گواردیولا با منچسترسیتی به ۲۰ رسیدند
 
دیدارنیوز - بابک مجیدی: این هفته بازی‌های مهمی در لیگ‌های برتر اروپایی رخ داد که نتایج آن را با هم مرور می‌کنیم:

انگلیس: سیتی توقف ناپذیر به ۲۰ رسید
در لیگ برتر انگلستان، منچسترسیتی صدرنشین بدون رقیب، در خانه میزبان وستهام رده چهارمی رفت و موفق شد با درخشش مدافعان مرکزی خود به بیستمین پیروزی متوالی خود در همه‌ی رقابت‌ها برسد و با ۱۳ امتیاز در صدر جدول بدون رقیب در لیگ جزیره بتازد. ابتدا روبن دیاز مدافع پیش تاخته سیتی روی سانتر دیدنی و تماشایی کوین دی بروین گل اول را با ضربه سر به تور دروازه نواخت. اما وستهام موفق شد گل مساوی را پیش از پایان نیمه اول توسط میکل آنتونیو به ثمر رسید. سیتی‌زن‌ها که در روند پیروزی قرار داشتند و نمی‌خواستند این آمار خراب شود موفق شدند در نهایت با پاس ریاض محرز و ضربه تمام کننده جان استونز زوج روبن دیاز در خط دفاع پیروزی را برای سیتی‌زن‌ها به ثبت برساند تا شاگردان گواردیولا به بیستمین پیروزی متوالی خود برسند و با ۶۲ امتیاز مقتدرانه و با ۱۳ امتیاز اختلاف در رده نخست باقی بمانند.
 
بارسلونا با مسی به ۲ و گواردیولا با منچسترسیتی به ۲۰ رسیدند

اسپانیا:مسی بارسلونا را به رده دوم رساند
در لالیگا اسپانیا، بارسلونا که این روز‌ها حال خوشی ندارد و برای نگه داشتن امید برای کسب قهرمانی امتیازات را جمع می‌کند، امروز در سانچز پیسخوان میهمان سویا بود و موفق شد در زمین حریف به یک پیروزی مهم برسد و با گرفتن سه امتیاز به رده دوم جدول صعود کند. بارسلونا ابتدا روی پاس زیبای لیونل مسی توسط عثمان دمبله وینگر فرانسوی خود در مصافی تک به تک با بونو دروازه‌بان حریف گل اول را به ثمر رساند. در نیمه دوم بارسلونا با حفظ توپ به دنبال حفظ نتیجه بود که لیونل مسی موفق شد با یک و دو زیبا با موریبا ستاره جوان بارسا صاحب موقعیت شود و با دریبل مدافع حریف با بونو تک به تک شود و با عبور از هم گل تثبیت کننده را در دقایق پایانی بزند تا بارسلونا با درخشش مسی موقتا با ۵۳ امتیاز و ۲ امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید به رده دوم برسد.  
 
بارسلونا با مسی به ۲ و گواردیولا با منچسترسیتی به ۲۰ رسیدند

آلمان:قهرمان بی‌رحمانه می‌تازد
دربوندسلیگا آلمان بایرن مونیخ در خانه میزبان کلن بود و موفق شد با درخشش لواندوفسکی و گنبری در خانه حریف به پیروزی پرگل ۵ - ۱ برسد و به مسیر صدرنشینی خود در لیگ آلمان ادامه دهد. اریک چوپوموتینگ مهاجم پیشین پاری‌سن ژرمن ابتدا باواریایی‌ها را پیش انداخت سپس لواندوفسکی گل دوم  بایرن را زد. در ادامه در نیمه دوم شخیری یکی از گل‌های خورده را برای کلن جبران کرد، اما در ادامه بهترین بازیکن فیفا در سال گذشته گل سوم را زد و در ادامه با حضور گنبری در نیمه دوم موفق شد دو گل متوالی در دقایق ۸۲ و ۸۶ بزند تا شاگردان هانسی فیلیک با یک پیروزی پرگل به مسیر خود در راه قهرمانی با ۵۲ امتیاز ادامه دهد.
 
بارسلونا با مسی به ۲ و گواردیولا با منچسترسیتی به ۲۰ رسیدند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: