تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

امروز هم روند نزولی بورس ادامه داشت و رکورد ریزش بورس با دامنه نوسان نامتقارن هم شکسته شد.

کد خبر: ۸۲۹۵۲
۱۳:۱۴ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تابلو بورس: شاخص نزولی مقاومت یک میلیون و دویست هزار را شکست
دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: وضعیت بازار بورس در پایان روز آغازین هفته اسفناک بود و شاخص کل بورس با سقوطی حدود یک درصدی، یعنی سقوط ۱۱ هزار و ۸۵۵ واحدی به ارتفاع یک میلیون و ۱۹۳ هزار و ۹۷۶ رسید، در واقع روند نزولی شاخص که از مدت‌ها قبل شروع شده بود، اینبار تواست خط مقاومت یک میلیون و دویست هزار را بشکند و وارد کانال یک میلیون و صد هزار بشود. شاخص هم وزن هم مانند شاخص کل با کاهش ۰/۹۷ درصدی مواجه شد و بر روی ۴۳۳ هزار و ۳۸۵ قرار گرفت.
آخرین قیمت ۳۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۵۴۶نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
شاخص تمام نماد‌های تأثیرگذار در بازار امروز منفی بودند، این نماد‌ها عبارتند از: «فملی»، «فولاد»، «فارس»، «شستا»، «کگل»، «تاپیکو» و «شپنا»
حقیقی‌ها امروز بیش از ۸۳۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نماد‌های «بوعلی»، «فولاد»، «سیتا»، «امین»، «ثشرق»، «وبملت» و «ساربیل» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «وسپهر»، «کرمان»، «رافزا»، «آریا»، «غفارس»، «کزغال» و «بالاس» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود دو هزار و ۶۵۵میلیارد تومان رسید.
شاخص کل فرابورس نیز با نزول مواجه بود و در پایان ساعت کاری بازار، در ارتفاع ۱۶ هزار و ۹۸۶ ایستاد. تأثیرگذارترین نماد‌های بازار فرابورس طی معاملات امروز عبارت بودند از «میدکو»، «بپارس»، «آریا»، «صبا»، «شگویا»، «هرمز» و «زاگرس» که تمام این نماد‌ها روند نزولی را طی کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: