تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.
بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

در بیانیه ۲۱۴ نفر از نمایندگان مجلس در خصوص فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم وحدت میان مجلس و دولت، تاکید شد: به توصیه های داهیانه ایشان مبنی بر یکپارچگی و حفظ صدای واحد لبیک می گوییم و از هرگونه ابتکار مشترک مجلس و دولت در راستای اجرای قانون عزت بخش اقدام راهبردی در لغو تحریم ها استقبال می کنیم.

کد خبر: ۸۲۷۶۳
۲۳:۱۷ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
دیدارنیوز - متن کامل این بیانیه که در جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس توسط حسینعلی حاجی دلیگانی قرائت شد به شرح زیر است:

«با تبریک پیشاپیش میلاد مولای متقیان به محضر رهبری معظم انقلاب اسلامی و محبان حضرت، نیک واقفیم که دستیابی به فناوری هسته ای نیاز و حق مسلم امروز و فردای این آب و خاک است، بر این اساس است که نمایندگان مجلس یازدهم با آگاهی نسبت به این ضرورت و درجهت پاسداشت نخبگان و شهدای عزیز هسته ای و با علم به کارشکنی های چند ساله نظام استکبار در تحقق و تقویت این حق اقدام به وضع قانون “اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها “و صیانت از منافع ملت ایران و الزام دولت به اجرای آن کرده است.
بیانات معظم له نسبت به اختلاف پیش آمده میان مجلس و دولت درباره بیانیه مشترک دولت محترم و آژانس بین المللی انرژی هسته ای را با جان دل شنیدیم، ما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مراتب تشکر و امتنان خود را نسبت به حسن نظر زعیم و حکیم فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر تایید قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مصوب مجلس یازدهم را اعلام کرده و آن را سند افتخاری برای مجلس می دانیم و به توصیه های داهیانه ایشان مبنی بر یکپارچگی و حفظ صدای واحد لبیک می گوییم و از هرگونه ابتکار مشترک مجلس و دولت در راستای اجرای این قانون عزت بخش استقبال کرده و پیش قدم می شویم و به دولت برای استیفای حق مردم در کمال صداقت کمک کرده و خواهیم کرد.

معتقدیم که بهترین راه برای خدمت به معیشت مردم نگاه به داشته های خود و عدم توجه به رجزخوانی های پوشالی خارج از مرزها است، بر همین اساس به دولت محترم توصیه می کنیم که از تجارب ۷ ساله گذشته هسته ای  که مملو از بدعهدی های طرف مقابل بوده است عبرت گرفته و دل به وعده های پوشالی آن ها نبندند.

امید است با استعانت از خداوند متعال بتوانیم در نصب العین قرار دادن اوامر و بیانات ولی امر مسلمین در تحقق حقوق حقه هسته ای ملت ایران قدم برداریم.»
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: