تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...

تابلو بورس: ریزش، با روندی کندتر از روز‌های گذشته

امروز نیز به مانند روز گذشته روند نزولی شاخص کل ادامه داشت.

کد خبر: ۸۲۷۳۸
۱۳:۰۶ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
تابلو بورس: ریزش، با روندی کندتر از روز‌های گذشته
دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان ساعت کاری بازار بورس امروز، ۵ اسفند، شاخص کل بورس پس از افت ۲۷۲۱ واحدی (۰.۲۲ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰/۲۲ درصدی مواجه شد و بر روی ۴۳۵ هزار و ۰۹۶ قرار گرفت.
آخرین قیمت ۱۰۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۱۹نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
حقیقی‌ها امروز بیش از ۴۶۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نماد‌های «فملی»، «شستا»، «فولاد»، «شتران»، «خساپا»، «شبندر» و «خودرو» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «وسپهر»، «آریا»، «رافزا»، «بگیلان»، «شاروم»، «بپیوند» و «شگویا» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
شاخص کل فرابورس نیز با نزول مواجه بود و در پایان ساعت کاری بازار، در ارتفاع ۱۷ هزار و ۲۲۳ ایستاد. تأثیرگذارترین نماد‌های بازار فرابورس طی معاملات امروز عبارت بودند از «هرمز»، «آریا»، «ذوب»، «صبا»، «کهگر»، «دی» و «وملل»
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع تقریباً به حدود پنج هزار و ۵۷۰میلیارد تومان رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار