امروز نیز به مانند روز گذشته روند نزولی شاخص کل ادامه داشت.

کد خبر: ۸۲۷۳۸
۱۳:۰۶ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
تابلو بورس: ریزش، با روندی کندتر از روز‌های گذشته
دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان ساعت کاری بازار بورس امروز، ۵ اسفند، شاخص کل بورس پس از افت ۲۷۲۱ واحدی (۰.۲۲ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰/۲۲ درصدی مواجه شد و بر روی ۴۳۵ هزار و ۰۹۶ قرار گرفت.
آخرین قیمت ۱۰۳نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۱۹نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.
حقیقی‌ها امروز بیش از ۴۶۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نماد‌های «فملی»، «شستا»، «فولاد»، «شتران»، «خساپا»، «شبندر» و «خودرو» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «وسپهر»، «آریا»، «رافزا»، «بگیلان»، «شاروم»، «بپیوند» و «شگویا» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
شاخص کل فرابورس نیز با نزول مواجه بود و در پایان ساعت کاری بازار، در ارتفاع ۱۷ هزار و ۲۲۳ ایستاد. تأثیرگذارترین نماد‌های بازار فرابورس طی معاملات امروز عبارت بودند از «هرمز»، «آریا»، «ذوب»، «صبا»، «کهگر»، «دی» و «وملل»
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع تقریباً به حدود پنج هزار و ۵۷۰میلیارد تومان رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: