امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور وارد می‌شود که در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر موجب بارش برف و باران در استان دامنه‌های جنوبی البرز منجر به بارش پراکنده و وزش باد می‌شود.

کد خبر: ۸۲۴۸۵
۱۰:۳۶ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

سازمان هواشناسی اعلام کرد: ورود سامانه جدید بارشی از شمال غرب کشور

 

دیدارنیوز ـ امروز سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور وارد می‌شود و در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر موجب بارش برف و باران در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز منجر به بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد. در بخش‌هایی از استان‌های کرمان، هرمزگان، نیمه جنوبی فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی نیز بارش پراکنده و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

روز یکشنبه در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران و برف و وزش باد می‌شود و در استان‌های بوشهر، فارس، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، ارتفاعات شمال هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

روز دوشنبه در نوار شمالی و ارتفاعات کرمان و روز سه شنبه در نیمه شمالی کشور این سامانه موجب افزایش ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از سمت جنوب غرب کشور در استان‌های واقع در جنوب غرب و به تدریج جنوب و غرب کشور افزایش ابر رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید در ارتفاعات و نقاط سردسیر برش برف پیش‌بینی می‌شود

در روز چهارشنبه برای سواحل دریای خزر بارش باران پیش‌بینی می‌شود. امروز در مرکز و شرق خلیج فارس و یکشنبه دریای خزر مواج و متلاطم است.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: