وزیر امور خارجه در رابطه با ادعای بازداشت کارمند کنسولگری ایران در استانبول گفت: همانطور که اعلام شد هیچ شخصی از کنسولگری ایران بازداشت نشده است، فقط فردی پاسپورت سیاسی داشته است.

کد خبر: ۸۲۴۵۰
۱۴:۰۳ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۹

تیتر امروز

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم نقطه‌ای و ماهانه بهمن تکان دهنده بود. شاهد فوران تورمی، صف‌های پرتعداد برای خرید اقلام اساسی است. با این حال برخی از سناریو‌های احتمالی ۱۴۰۰ می‌گوید می‌توان به تعدیل تورم امیدوار بود.
دیدارنیوز - «محمدجواد ظریف»، وزیر امور خارجه در رابطه با ادعای بازداشت کارمند کنسولگری ایران در استانبول گفت: همانطور که اعلام شد هیچ شخصی از کنسولگری ایران دستگیر نشده است، فقط فردی که پاسپورت سیاسی داشته دستگیر شده است، مشغول گفت و گو با مقامات ترکیه هستیم که موضوع چه بوده که چرا این اتفاق افتاده است و اینکه هرچه سریع تر این موضوع حل و فصل شود.

او در پاسخ به این سوال که در جریان سفر قالیباف به روسیه و ناکامی در ملاقات با پوتین، هیئت رئیسه مجلس اعلام کرده که هماهنگی ها از سوی وزارت خارجه صورت نگرفته است، پاسخ شما به این اظهارنظر، چیست: دوستان در مجلس اگر دوست دارند می توانند در جلسه ای غیر علنی و یا علنی سوال بپرسند تا پاسخ آنها را بدهم.

گفتنی است؛ اخیرا روزنامه دیلی‌صباح ترکیه از بازداشت کارمند کنسولگری ایران در استانبول خبر داده بود. به نوشته روزنامه دیلی‌صباح ترکیه این بازداشت در ارتباط با قتل “مسعود مولوی” بود.
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: