علی ضیا مجری برنامه فرمول یک نسبت به واکنش وزیر ارتباطات به صحبت هایش در برنامه مبنی بر وضعیت اینترنت در استان های محروم، بیانیه ای نوشت.

کد خبر: ۸۲۴۱۹
۲۳:۰۲ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.

دیدارنیوز -  در پی اظهارات محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات در رابطه با صحبت‌های علی ضیا در برنامه «فرمول یک» ، این مجری با انتشار یک بیانیه به این اظهارات واکنش نشان داد.
 
 
علی ضیا خطاب به وزیر ارتباطات نوشت:

«با سلام خدمت آقا محمدجواد جانِ آذری جهرمی
یکی از عیان‌ترین فن‌های طنز «اغراق» است که شما بارها پیش از ما ثابت کردید در صنعت اغراق پرچم‌دار هستید. قطعاً هر فرد ایرانی که برای باز کردن یک اَپ داخلی باید هزاران فیلترشکن را خاموش کند و برای ورود به یک اپلیکیشن دیگر از دولایه فیلترشکن عبور کند و بعد از بارها قطعی و کندی سرعت به هدف برسد؛ این را خوب می‌داند که رسیدن به اینترنت 5G چیزی نیست که به این راحتی‌ها نصیب ما بشود و فقط با اغراقی از جنس طنزِ ما و جدیِ شما قابل‌دسترسی است.
 
البته مطمئنیم که وقتی این امکان بعد از سالها مدیریت شما به‌تازگی در برخی مناطق تهران قابل‌دسترسی است قرن‌ها (اغراقه به خدا) به طول می‌انجامد تا به سیستان و بلوچستان و امثالهم برسد.
 
نکته دوم اینکه اگر نگران قیمت آن تلویزیون‌هایی هستید که برنامه ما را نشان می‌دهد ، باید بگویم ما مسئول قیمت آن تلویزیون‌ها نیستیم (تازه داداش تلویزیون ایرانی ارزونتره اصلاً هم اغراق نیست) ولی شما مسئول آن گوشی‌هایی که دست مردم نیست یا به قیمت‌های نجومی است ، (اگر خاطره‌تان آزرده نمی‌شود) هستید!

اگر امروز آنتنمان زنده نیست و شما تولیدی بودنش را متوجه نشدید ، (فکر کردید داریم ادای زنده‌ها رو درمیاریم) دلیلش همان دولتی است که شما وزیر ارتباطاتش هستید و نخواستند آنتن زنده داشته باشیم.
 
مخلص آقا محمدجواد جان آذری جهرمی؛ صحبت از سوتی دادن شد یاد آن لباس مخصوص هالووین افتادم که به اسم لباس فضانوردی باافتخار از آن رونمایی کردید. در ضمن دستور پخت «هفت تخم» را برایمان بگذارید. چون گفته بودید «مرده رو زنده میکنه» و این روزها شدیداً بهش احتیاج داریم.
 

راستی ممنونم که صداوسیمای ملی را نگاه می‌کنید و پیگیر ما هستید.
 
دوستدار و پیگیر همیشگی شما؛ علی ضیا»
 
پیش از این وزیر ارتباطات به صحبت های علی ضیا در برنامه زنده فرمول یک واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: