مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: راه ارتباطی ۶۰۰ روستای این استان در حال حاضر به دلیل ریزش سنگین برف مسدود است.

کد خبر: ۸۲۳۶۰
۰۹:۵۶ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

مدیر کل مدیریت بحران: راه ارتباطی ۶۰۰ روستای لرستان مسدود است

 

دیدارنیوز ـ مهدی پازوکی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین ریزش برف تردد در چند محور اصلی لرستان را با رعایت نکات ایمنی و تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکانپذیر کرده است.

وی تصریح کرد: اکنون راه‌های اصلی در حوزه الیگودرز به اصفهان، بروجرد به اشترینان و توره، نورآباد به گشور و گاماسیاب به علت ریزش سنگین برف لغزنده است به همین منظور از رانندگان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی حتما با استفاده از زنجیر چرخ از این محور‌ها تردد کنند.

وی اظهار داشت: محور بروجرد به اراک در محدوده توره مسدود شد که اکنون بازگشایی شده است و رانندگان حتما باید با زنجیر چرخ از این محور عبور کنند.

پازوکی ادامه داد: در شهرستان بروجرد به دلیل ریزش برف تمامی ادارات به جزء دستگاه‌های خدمات رسان تعطیل هستند و به مردم توصیه می‌شود تنها در صورت ضرورت از منزل خارج شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: در شهرستان خرم آباد به دلیل بارش باران تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده است، اما انتظار می‌رود مردم و رانندگان مسایل ایمنی را به خوبی رعایت کنند.

بارش باران و برف از شب گذشته در استان لرستان آغاز شده است و در گردنه‌ها و برخی شهرستان‌ها همچنان ادامه دارد.

طول راه‌های لرستان هشت هزار کیلومتر است که حدود ۶ هزار کیلومتر آن روستایی است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: