شب دوم لیگ قهرمانان اروپا

مهدی طارمی موفق شد در اولین بازی فیکس خود در دراگائو، دروازه یوونتوس را باز کند و امید صعود را برای پورتو زنده نگه دارد.

کد خبر: ۸۲۳۵۲
۰۱:۴۹ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پورتو ۲ - ۱ یوونتوس: طارمی راه گلزنی را به رونالدو یاد داد
 
دیدارنیوز - بابک مجیدی: لیگ قهرمانان اروپا در شب دوم مرحله یک هشتم نهایی را پشت سر گذاشت و دو دیدار دیگر هم از این مرحله انجام شد.

طارمی ۶۱ ثانیه برای مات کردن یووه زمان احتیاج داشت. پورتو که با انگیزه و روحیه بالا به دیدار یوونتوس آمده بود موفق شد در همان ثانیه ۶۱ بازی با اشتباه مرگبار بنتانکور روی پاس به عقب برای شزنی به گل برسد. طارمی ستاره ایرانی پورتو خود را به توپ رساند و گل اول بازی را به ثمر رساند. بازی تا پایان نیمه اول کاملا در اختیار بازیکنان پورتو بود و با دفاعی منسجم و حرکات تاکتیکی خود موفق شدند تمام حملات یوونتوس را خنثی کنند. تا پایان نیمه اول رونالدو حتی قادر به زدن یک شوت به سمت دروازه پورتو نشد.
 
پورتو ۲ - ۱ یوونتوس: طارمی راه گلزنی را به رونالدو یاد داد

در نیمه دوم بار دیگر پورتو ابتکار عمل را به کارگرفت و با نفوذ مانافا مدافع راست پای پورتو به داخل محوطه جریمه و پاس کات بک به موسی مارگا و ضربه تمام کننده این مهاجم فرصت طلب پورتو را به گل دوم رساند و کار یوونتوس برای جبران نتیجه را سخت کرد. یوونتوس که به دنبال اعاده حیثیت بود حملاتی را بر روی دروازه حریف ایجاد کرد، اما دفاع منسجم پورتو و ضد حملات کم اثر این تیم اجازه هیچ موقعیتی را به شاگردان پیرلو نداد. تا اینکه روی یک پاس در عمق دانیلو کاپیتان این تیم و نفوذ ربیوت و پاس سرعتی او به سمت دیگر محوطه جریمه فدریکو چیزا با یک ضربه تک ضرب یکی از گل‌های خورده جبران کرد. در ادامه یوونتوس نتوانست به گل مساوی دست پیدا کند و رونالدو در این بازی هیچ نام ونشانی از او در میدان نبود تا در بی اثر بودن او مهدی طارمی در زمره درخشان‌ترین بازیکنان زمین باشد.
 
پورتو ۲ - ۱ یوونتوس: طارمی راه گلزنی را به رونالدو یاد داد

نکته مهم در این دیدار مهدی طارمی دومین گلزن سریع لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس بود و این مهاجم بوشهری پرتلاش با گلزنی در این دیدار در جمع علی دایی، مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و سردار آزمون قرار گرفت که در این مسابقات گلزنی می‌کنند.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: