تیتر امروز

شاگردان پوچتینو موفق شدند برای اولین بار با درخشش امباپه بدون حضور نیمار و دی ماریا برابر بارسلونا به پیروزی پر گل برسند و بلیط مرحله بعد را تا حدودی رزرو کنند.

کد خبر: ۸۲۲۶۶
۰۱:۳۶ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
بارسلونا ۱ - ۴ پاری سن ژرمن: هت تریک امباپه کار بارسلونا را یکسره کرد
 
دیدارنیوز - بابک مجیدی: در شب اول مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا تیم فرانسوی و متمول پاری سن ژرمن موفق شد در یک بازی هجومی چشم نواز بارسلونا را در نوکمپ تحقیر کرده  و تا حدودی صعود خود به مرحله بعدی را قطعی کند.  

بارسلونا در نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشت و موفق شد در سی دقیقه اول صاحب پنالتی شود و مسی با یک ضربه دقیقه گل اول را به ثمر برساند. بارسلونا فرصت داشت بلافاصله توسط دمبله بازیکن سیاه پوست خود به گل دوم برسد، اما مطابق همیشه فرصت سوزی او تیم فرانسوی را در زمین بازی نگه داشت. پاریسی‌ها با موقعیت سوزی دمبله به بازی برگشتند  و موفق شدند توسط امباپه گل اول بازی را با درخشش امباپه اشتباهات مرگبار دمبله، لنگله بازیکنان فرانسوی بارسلونا گل اول را بزند. بازی با همین نتیجه مساوی در نیمه اول به پایان رسید.  
 
بارسلونا ۱ - ۴ پاری سن ژرمن: هت تریک امباپه کار بارسلونا را یکسره کرد

در نیمه دوم بارسلونا تمام اشتباهات خود را در نیمه دوم انجام داد و به نوعی کار خود را یکسره کرد. ابتدا روی پاس در عمق پاردس و نفوذ فلورنزی و اشتباه مرگبار پیکه تازه برگشته امباپه در حضور لنگله گل دوم را زد. بارسلونا بعد از این گل در پی جبران نتیجه درآمد، ولی حملات زهرداری از خود نشان نداد. تا اینکه در محوطه جریمه پاریس مویزه کین با دست توپ را کنترل کرد و داور با اینکه کاملا صحنه را دیده بود پنالتی نگرفت و داوری ویدیویی هم از این صحنه عبور کرد تا کاملا ورق به نفع پاریس برگردد.  
 
بارسلونا ۱ - ۴ پاری سن ژرمن: هت تریک امباپه کار بارسلونا را یکسره کرد

شاگردان پوچتینو که روحیه بارسلونا را از دست رفته می‌دیدند موفق شدند روی سانتر عالی پاردس و اشتباه مرگبار لنگله در یارگیری گل سوم را بر پیکر بی جان بارسلونا بزنند تا خیال خود را از صعود به مرحله بعد تا حدودی راحت کنند. بارسلونا که بازی را وا داده بود و هیچ انگیزه‌ای برای پیروزی نداشت تعویض‌های پیاپی انجام داد که همگی کارساز نبودند تا اینکه در یکی از حملات نصفه و نیمه بارسلونا پاریس صاحب ضد حمله ۴ در برابر ۲ شد و امباپه موفق شد با یک ضربه فنی زیبا گل چهارم را بزند و کار بارسلونا را یکسره کند. در نهایت بارسلونا با ارائه یک بازی ضعیف در نیمه دوم فاجعه بایرن مونیخ را تکرار کرد تا یک بار دیگر دستش از قهرمانی دور بماند.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: