تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، ییس انیستیو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان تشکیل و ارکان آن آغاز به کار کردند.

کد خبر: ۸۲۲۵۶
۲۱:۰۲ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - شهاب طباطبایی اظهار کرد: ستاد انتخاباتی حزب ندای ایرانیان به ریاست سعید نورمحمدی تشکیل شده است. ارکان این ستاد شکل گرفته و طی روزهای آینده اعضای ستاد معرفی می شوند. 

وی ادامه داد: برنامه پیشنهادی حزب ندای ایرانیان برای اداره کشور در شش سر فصل کلان توسط کمیته ستاد تدوین شده که در حال نهایی شدن است؛ پس از نهایی شدن کاندیدای انتخاباتی این برنامه توسط آنان منتشر خواهد شد.

سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: علاوه بر برنامه کلان حزب، صد بحران و مشکل کشور شناسایی شده است که در حال نهایی کردن راه کارهای آنان هستیم که در آینده در مصاحبه های کاندیدهای انتخاباتی حزب این بحران ها و راه حل هایش اعلام خواهد شد. 

پیش تر اعضای این حزب در گفت و گوهای مطبوعاتی از دعوت شدن محمد جواد ظریف و صادق خرازی برای قبول کاندیداتوری انتخاباتی توسط حزب ندای ایرانیان خبر داده بودند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: