وزیر خارجه قطر در صفحه توئیتر خود نوشت که در سفرش به تهران با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران دیدار و درباره آخرین تحولات و راه‌های تقویت امنیت و ثبات منطقه بحث و تبادل نظر کرده است.

کد خبر: ۸۲۲۱۸
۱۱:۰۷ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

حلقه خندان انیشتین در کیهان
دانش آدینه ۲۹

حلقه خندان انیشتین در کیهان

در ۲۹ امین شماره دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به تشریح پدیده لنزینگ گرانشی و اثرات آن بر مشاهدات ما از کیهان بی‌انت‌ها پرداخته است.
دیدارنیوز - «محمد عبدالرحمن» وزیر خارجه قطر که دیروز به تهران سفر کرده بود، در توئیتی نوشت که با ظریف دیدار و با انجام یک "گفت‌وگوی سازنده" با او، به بررسی آخرین تحولات و راه‎های تقویت امنیت در منطقه پرداخته است.

وزیر امور خارجه قطر روز دوشنبه در راس یک هیات بلند پایه و به منظور رایزنی با همتای ایرانی خود، وارد تهران شد.

«محمد بن عبدالرحمان آل ثانی» وزیر امور خارجه قطر روز چهارشنبه هفته گذشته از آمادگی کشورش برای حمایت از فرایندی سیاسی و دیپلماتیک به منظور بازگشت ایران و آمریکا به توافق هسته‌ای و کاهش تنش‌های منطقه‌ای خبر داده بود.

از سوی دیگر، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه دیروز در پاسخ به سوال ایرنا درباره تلاش قطر برای احیای برجام میان ایران و آمریکا گفت: از این کمک‌ها استقبال می‌کنیم. قطر میان دوستان و همکاران منطقه‌ای ایران قرار دارد. رایزنی‌های نزدیکی میان ایران و قطر در سطوح مختلف در جریان بوده است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: