مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی که مردم آن را مرکز اورژانس ۱۱۵ می شناسند یکی از مراکزی است که وظیفه اش ارائه خدمات رایگان به کسانی است که به کمک های فوری نیاز دارند...

کد خبر: ۸۲۱۸۸
۲۲:۴۹ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

پدران ایرانی؛ مظلوم و در حاشیه

فردا در تقویم رسمی ایران روز پدر است. مطلب حاضر نگاهی دارد به وضعیت پدران ایرانی در شرایط دشوار اقتصادی و اجتماعی امروز ایران و تنگناها و دغدغه‌های بسیاری که با آن مواجهند.

تقدیر از خیرین مرکز اورژانس استان گیلان

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی که مردم آن را مرکز اورژانس ۱۱۵ می شناسند یکی از مراکزی است که وظیفه اش ارائه خدمات رایگان به کسانی است که به کمک های فوری نیاز دارند .

 اورژانس فقط یک اتومبیل معمولی نیست که بیماران را از محل حادثه به مرکز و یا مراکز درمانی

 می رساند؛ بلکه یک واحد سیار خدماتی و درمانی است .

وقتی همراه بیمار به ۱۱۵ زنگ

 می زند انتظار دارد تا پرسنل با امکانات ویژه در محل حادثه ، حاضر شوند آن هم در سریعترین زمان ممکن...

با شیوع بیماری کرونا مراکز ۱۱۵ از پرکارترین مراکز بوده اند.

در اسفندماه سال گذشته شیوع بیماری کرونا در استان های گیلان و قم به صورت رسمی اعلام شد لذا پایگاه های اورژانس سراسر استان گیلان با کادری مجرب به صورت شبانه روزی و با حجم کار بسیار شکننده در خدمت مردم بودند ،

اورژانس چون مراکز درمانی به تجهیز پایگاه های خود نیاز داشت زیرا تماس های مردم نسبت به قبل از شیوع این بیماری، به چندین برابر افزایش یافته بود ،ضمن اینکه به دلیل ناشناخته بودن ویروس کرونا خانواده و همراهان بیمار هم از نزدیک شدن به شخص مشکوک به کووید۱۹ پرهیز می کردند چاره ای جز این نبود که تیم اورژانس با 

همه ی کاستی ها به کمک بیماران بشتابد ...

عده ای از خیرین علاوه بر کمک به تجهیز مراکز درمانی ، در صدد همدلی و همراهی با پایگاه های اورژانس برآمدند.

 

تقدیر از خیرین مرکز اورژانس استان گیلان

 

تقدیر از خیرین مرکز اورژانس استان گیلان

 

تقدیر از خیرین مرکز اورژانس استان گیلان

 

امروز بیست و هفتم بهمن ماه ،دکترپیمان اسدی رییس مرکز اورژانس استان گیلان ،عده ای از خیرین را که به پایگاه های اورژانس سراسر استان کمک کرده بودند جمع کرد تا در یک نشست صمیمی هم از دشواری های کار در زمان اوج شیوع کرونا در گیلان صحبت کند و هم از خیرین بابت همه مساعدت ها تشکر کند .

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پرشکی گیلان همچنان از خیرین خواست تا اولا برای تجهیز پایگاه ها همت کنند، ثانیا برای تکمیل پروژه ی نیمه تمام پایگاه اورژانس شهرستان لاهیجان اهتمام‌ بورزند.

ایشان درخواست دیگری هم داشت برای احداث پایگاه جدید برای رشت (مرکزاستان گیلان) که البته زمین این پایگاه آماده است وازخیرین خواسته شد برای احداث بنا، مساعدت کنند.

در این نشست خیرین و گروه های جهادی آمادگی خود را برای تجهیز پایگاه های اورژانس سراسر استان اعلام کردند .

در پایان لوح تقدیر و تندیس به خیرین حاضر در نشست اهدا شد.

 

 

✍️ سید حسین آقایی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: