تیتر امروز

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

احیای همان برجام؛ مسئول خسارات کیست؟

جریان انقلابی و شخص سید ابراهیم رئیسی دلایل و انگیزه‌های زیادی برای احیای برجام و رفع تحریم‌ها دارند، اما منتقدان بر این پرسش پا می‌فشارند که چرا جناح اصولگرا مانع حصول توافق توسط حسن روحانی...
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

رییس پلیس راهور تهران: مجوزی برای تردد نمایندگان در خطوط ویژه نداریم

رییس پلیس راهور تهران گفت: خبر مجوز تردد در خطوط ویژه برای نمایندگان برای سال ٩٧ بود و مجوزی برای تردد نمایندگان در خطوط ویژه نداریم.

کد خبر: ۸۲۱۴۴
۱۲:۵۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

رییس پلیس راهور تهران:مجوزی برای تردد نمایندگان در خطوط ویژه نداریم

 

دیدارنیوز ـ سردار حمیدی در پاسخ به اینکه آیا مجوز تردد در خط ویژه به نمایندگان مجلس داده شده است یا خیر گفت: بنده در چند رسانه این را دیدم که بعدا در همان جا هم تکذیب شد.

وی گفت: این خبر مربوط به سال ٩٧ بود که درخواستی در آن مقطع انجام شد و اقدامی نیز صورت نگرفت، در حال حاضر نه درخواستی وجود دارد و نه مجوزی صادر شده است.

وی در ادامه درباره رانندگان پرخطر نیز گفت: یک گروه رانندگان پرخطر داریم که قوانین و ضوابط موجود برای آن‌ها بازدارنده نیست و همچنان به تخلفات خود ادامه می‌دهند. رانندگانی که سرعت‌های بالا را در دستورکار خود قرار دادند و در محل‌هایی که فکر میکنند امکان افزایش سرعت وجود دارد با سرعت‌های سرسام آور جان خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

وی ادامه داد: ٢٣ درصد از تصادفات منجر به فوت را این گروه تشکیل می‌دهند.
وی گفت: قوانین موجود می‌گوید که ٢٠٠ هزار تومان جریمه و ١٠ نمره منفی برای رانندگان شخصی، ١۵ نمره منفی برای رانندگان حمل و نقل عمومی، عملا اگر این بازدارنده بود تا به حال نباید کسی مرتکب همچین تخلفی می‌شد.

سردار حمیدی افزود: بر همین اساس با مراجع قضایی و دادستان محترم هماهنگ کردیم و مجوز گرفتیم و در قالب یک کار قرارگاهی، یعنی حضور ٢۴ ساعته و هماهنگی با بخش‌های قضایی، رانندگانی که ابتدا مرتکب تخلف می‌شوند را احضار می‌کنیم و می‌آیند در مجموعه پلیس و سوابقشان به عنوان اولین تخلف و آموزشی که دیدند در سامانه‌های ما ثبت می‌شود، اما اگر تکرار شد پرونده تشکیل می‌شود و مرجع قضایی و در آنجا مجازات‌های سنگین‌تر اعمال می‌شود.
وی گفت: در ادامه نیز در چند روز آینده برای این دسته از رانندگان انشالله حتی انجام تست روان را در دستورکار داریم یعنی قطعا کسی که تخلفات اینچنینی مرتکب می‌شود و جامعه را نمی‌بیند یک مشکل روحی و روانی دارد که در جای خود برای آن کار خواهیم کرد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی