با حضور نماینده دولت؛

رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: فردا در جلسه مجلس با حضور نماینده دولت درباره لایحه اصلاحیه بودجه به صورت غیرعلنی مباحثی مطرح می‌شود تا با حداکثر تعامل وارد بررسی کلیات بودجه شویم.

کد خبر: ۸۲۱۲۹
۱۰:۳۶ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر
سینما با چاشنی تفکر (۱۰)

فیلم «دوئل» اسپیلبرگ؛ داستان قدرتمندان سوار بر کامیون غول‌پیکر

سینما با چاشنی تفکر عنوان ستون ثابت ناصر ذاکری روزنامه‌نگار پیشکسوت و پژوهشگر اقتصادی در دیدار است. ذاکری در این ستون هر بار ضمن مرور یک فیلم سینمایی به نکات تامل برانگیز آن فیلم از منظر اقتصاد...
تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

تعویق بررسی FATF و ناامیدی بازار‌ها

بررسی لوایج مرتبط با FATF تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد. اعلام این خبر کافی بود تا بازار‌ها نسبت به آن واکنش منفی نشان دهند. به نظر کش‌مکش‌های سیاست داخلی و خارجی هر روز بیشتر اقتصاد ایران را...

لایحه اصلاحیه بودجه فردا غیرعلنی در مجلس بررسی می‌شود

 

دیدارنیوز ـ بابک نگاهداری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی امروز در جمع خبرنگاران ضمن تشریح نشست شورای هماهنگی مجلس، گفت: با توجه به اینکه شب گذشته دولت اصلاحیه لایحه بودجه سال آینده را به مجلس ارسال کرد، نشست امروز شورای هماهنگی مجلس به نحوه رسیدگی این اصلاحیه اختصاص داده شد.

وی با اشاره به اینکه مقرر شد براساس تبصره ۳ ماده ۱۸۲ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، لایحه بودجه ارسالی دولت به عنوان اصلاحیه مورد بررسی قرار گیرد، افزود: صبح فردا کلیات اصلاحیه لایحه بودجه در صحن علنی به رأی گذاشته می‌شود و در صورت تصویب به منظور بررسی موارد اصلاح شده به کمیسیون تلفیق ارجاع می‌شود.

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس با تاکید بر اینکه درخصوص محتوای اصلاحیه لایحه بودجه در نشست امروز مباحثی مطرح شد، اظهار داشت: مجلس تاکید دارد که به صلاح نیست کشور در مقطعی از زمان بدون بودجه باقی بماند و رویکرد مجلس بر این است که اصلاحات لازم اعمال و در زمان کوتاهی بررسی شود.

نگاهداری گفت: مقرر شد در نشست صبح روز آینده مجلس در مقطعی با حضور نماینده دولت درخصوص لایحه اصلاحیه بودجه به صورت غیرعلنی مباحثی مطرح شود تا با حداکثر تعامل وارد بررسی کلیات بودجه شویم.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: