روحانی با ابراز تأسف از غربت امام راحل در بیانیه رسمی ۲۲ بهمن سال جاری، گفت: کام ملت شیفته و عاشق امام در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از این بابت بسیار تلخ شد.

کد خبر: ۸۲۱۲۶
۱۰:۳۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

واکنش روحانی به حذف نام امام (ره) از قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن

 

دیدارنیوز ـ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه عصر امروز (یکشنبه، ۲۶ بهمن) که به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهوری، تشکیل شد، پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری آقای قاسم سلیمانی دشتکی، به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد.

رئیس جمهوری در این جلسه، استاندار جدید خوزستان را از استانداران باسابقه، خوشنام و موفق دولت دانست و از تلاش‌ها و سختکوشی‌های بی‌شائبه استاندار پیشین خوزستان تقدیر و تشکر کرد.

روحانی ضمن ابلاغ سلام به علما، نخبگان، بزرگان، قبایل، عشایر، اقوام و مردم غیور خوزستان، از استاندار جدید خواست خدمت به مردم شریف این استان را توفیق الهی و عبادت بزرگ محسوب کند و تا روز آخر خدمت، همچون روز اول با نشاط، روحیه و جدیت، از هیچ کوششی فروگذار نکند.

رئیس جمهوری همچنین به وزرای نفت، نیرو، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و سایر دستگاه‌های مرتبط به ویژه سازمان‌های برنامه و بودجه و حفاظت محیط زیست دستور داد برای توسعه و آبادانی استان خوزستان به خصوص برای استمرار پروژه‌های کشاورزی، محیط زیست و احداث راه‌آهن شلمچه – بصره، با استاندار جدید همکاری تنگاتنگ داشته باشند.

در این جلسه همچنین وزرای اطلاعات و کشور از برنامه سازماندهی‌شده اخلال در نظم عمومی و توهین به رئیس جمهوری در روز ۲۲ بهمن گزارش دادند و آن را ادامه تخریب‌های سازمان‌یافته‌ای دانستند که از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و تاکنون ادامه و استمرار یافته است.

روحانی با ابراز تاسف از غربت امام راحل در بیانیه رسمی ۲۲ بهمن سال جاری، گفت: کام ملت شیفته و عاشق امام در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از این بابت بسیار تلخ شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: