ناشران و رسانه‌های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ـ ۲۷ بهمن ماه ـ می‌توانند با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت نام کنند.

کد خبر: ۸۲۰۰۶
۱۶:۰۲ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

فرخوان شرکت در نخستین نمایشگاه مجازی ایران

 

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، محمد صادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی (مرکز سابق فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) گفت: نخستین نمایشگاه مجازی اتاق ایران با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری توسط اتاق بازرگانی ایران از پنجم اسفندماه به مدت ۹۰ روز برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه فضایی اختصاصی و مجزا را برای ناشران و رسانه‌های دیجیتال شامل ناشران و تولیدکنندگان محتوا، سامانه‌ها و سکو‌های ارائه دهنده خدمات و استارتاپ‌ها فراهم کرده است.

افراسیابی گفت: علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات برگزاری نمایشگاه می‌توانند به نشانی https://iranvirtualexpo.com مراجعه کرده و یا با شماره ۰۹۳۳۹۸۶۵۴۰۱ تماس حاصل کنند.

بر اساس این گزارش ناشران و رسانه‌های دیجیتال از امروز تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ـ ۲۷ بهمن ماه ـ می‌توانند با مراجعه به سایت https://www.saramad.ir با تخفیف ۵۰ درصدی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران ثبت نام کنند.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: