کد خبر: ۸۱۹۳۸
۲۰:۲۰ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم هولناک ۱۳۹۹ و امید‌ها به ۱۴۰۰

تورم نقطه‌ای و ماهانه بهمن تکان دهنده بود. شاهد فوران تورمی، صف‌های پرتعداد برای خرید اقلام اساسی است. با این حال برخی از سناریو‌های احتمالی ۱۴۰۰ می‌گوید می‌توان به تعدیل تورم امیدوار بود.
دیدارنیوز - کتاب یک سرزمین موعود که خاطرات هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباماست با فاصله کمی از انتشار نسخه اصلی و به زبان انگلیسی با عزم و دانش تعدادی از مترجمان پر تلاش و جوان کشورمان به فارسی ترجمه و رونمایی شد .
 
نفس این اقدام ارزشمند و نشان دهنده این است که نسل جدید اهل قلم و کتاب چقدر روزآمد و جهانی هستند .این کتاب ۷۵۰ صفحه ای بسیار خواندنی و جذاب به نظر می اید و دیروز از جانب اقای سعید نیک روز یکی از مترجمان کتاب برای نقد و بررسی به دستم رسید و من شرمنده شدم که امکان شرکت در جلسه رونمایی آن را نیافتم.اما حتما بعد از مطالعه کتاب هم درباره آن خواهم نوشت و با مترجمین و کارشناسان مسایل امریکا نشستی رسانه ای خواهیم داشت حتما گپ و گفت جذابی خواهد بود. این کتاب را انتشارات مهر اندیش با قیمت ۱۸۰ هزار تومان راهی بازار کرده است . پوریا حسینی ، زهرا نوربخش، امید عشریه و  سعید نیک روز  مترجمان این کتاب هستند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: