تیتر امروز

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!
به مناسبت روز سعدی

سعدی به روایت شجریان؛ «ما در آثار صنع حیرانیم»!

شعر ایرانی با موسیقی ایرانی پیوندی عمیق دارد. ترکیب این دو رنگینه و درهم آمیزیِ شگفتی می‌سازد و شجریان این آوازخوان بی‌همتای ایرانی، آنگاه که از سعدی می‌خواند، شنونده را می‌برد تا اوج‌های بی‌بدیل.
بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!
ینگه دنیا ۵

بلایی که ترامپی‌ها بر سر نظرسنجی آوردند!

«ینگه دنیا» ستون ثابت روح‌الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به علل اختلاف نظرسنجی‌ها با تعداد آرای جمهوری‌خواهان...

روزنامه تایمز از نامه محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری پیشین ایران به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه خبر داد که در آن، با تاکید بر روابط تنگاتنگ دو کشور ایران و روسیه در دهه‌های اخیر، از پوتین خواسته شده به دنبال حکومت نامحدود نباشد.

کد خبر: ۸۱۸۲۴
۱۲:۴۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - روزنامه تایمز از نامه محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری پیشین ایران به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه خبر داد که در آن، با تاکید بر روابط تنگاتنگ دو کشور ایران و روسیه در دهه‌های اخیر، از پوتین خواسته شده به دنبال حکومت نامحدود نباشد.

به گزارش دولت بهار، احمدی‌نژاد در نامه به پوتين نوشت: شكل گيري باندهاي قدرت و ثروت، پنهان شدن مفاسد و سوء استفاده ها، سركوب استعدادها و انديشه هاي نو و بالنده واز بين رفتن شور و نشاط سياسي و اجتماعي از آثار طولاني شدن دوره مسئوليت هاست كه ديكتاتوري نتيجه طبيعي آن است.

او همچنین نوشت: حاكماني كه اصرار بر طولاني شدن دوران خود دارند، اصولا خود را در اداره و پيشبرد امور جامعه موفق مى پندارند و معمولا مشكلات و نابساماني ها را به طراحي و دخالت دشمنان داخلي و خارجي و توطئه گران منتسب و فضاي جامعه را امنيتي مى كنند.
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: