تیتر امروز

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین
گفت‌وگوی دیدار با امیرعلی ابوالفتح در مورد مذاکرات وین

غنی‌سازی ۶۰ درصدی روی میز مذاکرات وین

در وین چه خبر است؟ آیا مذاکرات به احیای برجام می‌انجامد؟ مذاکرات به صورت رسمی و غیر رسمی در وین هنوز ادامه دارد و باید منتظر اخبار این مذاکرات بود. امیرعلی ابولفتح معتقد است که غنی‌سازی ۶۰ درصدی...

روزنامه تایمز از نامه محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری پیشین ایران به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه خبر داد که در آن، با تاکید بر روابط تنگاتنگ دو کشور ایران و روسیه در دهه‌های اخیر، از پوتین خواسته شده به دنبال حکومت نامحدود نباشد.

کد خبر: ۸۱۸۲۴
۱۲:۴۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - روزنامه تایمز از نامه محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری پیشین ایران به ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه خبر داد که در آن، با تاکید بر روابط تنگاتنگ دو کشور ایران و روسیه در دهه‌های اخیر، از پوتین خواسته شده به دنبال حکومت نامحدود نباشد.

به گزارش دولت بهار، احمدی‌نژاد در نامه به پوتين نوشت: شكل گيري باندهاي قدرت و ثروت، پنهان شدن مفاسد و سوء استفاده ها، سركوب استعدادها و انديشه هاي نو و بالنده واز بين رفتن شور و نشاط سياسي و اجتماعي از آثار طولاني شدن دوره مسئوليت هاست كه ديكتاتوري نتيجه طبيعي آن است.

او همچنین نوشت: حاكماني كه اصرار بر طولاني شدن دوران خود دارند، اصولا خود را در اداره و پيشبرد امور جامعه موفق مى پندارند و معمولا مشكلات و نابساماني ها را به طراحي و دخالت دشمنان داخلي و خارجي و توطئه گران منتسب و فضاي جامعه را امنيتي مى كنند.
 
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: