تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: حزب درحالت ناچاری هم قصد حمایت از کاندیداهای نظامی را ندارد.

کد خبر: ۸۱۷۹۹
۰۹:۲۱ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
دیدارنیوز - «علی محمد نمازی»، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران و فعال سیاسی اصلاح طلب، در رابطه با اینکه اصلاح طلبان و حزب کارگزاران هنوز به مصادیق ورود نکرده و زمان کمی برای این موضوع باقی مانده است، گفت: نظر شخصی من این است که چون تغییرات قانون انتخابات مخصوصا شرایط کاندیداتوری توسط مجلس نهایی نشده است لذا هیچ حزب و تشکل سیاسی نمی تواند کاندیدای نهایی خود را معرفی کند. بر همین اساس است که سخنگوی حزب کارگزاران اعلام کرده است که کاندیدای حزب پس از اعلام صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری معرفی خواهد شد.

او با بیان اینکه با وجود همه مخالفت های محسن هاشمی باز هم بیشترین تمرکز روی کاندیداتوری او در حزب وجود دارد، اضافه کرد: اگر چه کاندیدای احتمالی و قوی حزب کارگزاران در این زمان محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران است اما باز هم نمی توان به طور رسمی چیزی را اعلام کرد چراکه شرایط شورای نگهبان مشخص نیست.

نمازی یادآور شد: جلسات شورای مرکزی بطور مرتب از طریق اسکایپ برگزار می شود.

او افزود: امیدواریم مشکلی برای کاندیداتوری محسن هاشمی نباشد ولی اگر به هر دلیلی او کاندیدا نشود، باید منتظر پیش بینی مرعشی باشیم.

نمازی در پایان گفت: تا جایی که اطلاع دارم حزب  درحالت ناچاری هم قصد حمایت از کاندیدای نظامی را ندارد. 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: