تیتر امروز

هدیه تهرانی (بی‌همه‌چیز)، هوتن شکیبا (ابلق) و پارسا پیروزفر (تی تی) غایبان بزرگ نامزد‌های دریافت سیمرغ بهترین بازیگر برشمرده می‌شوند.

کد خبر: ۸۱۷۶۶
۱۵:۲۲ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

سیمرغ پر/ هدیه تهرانی، پارسا پیروزفر و هوتن شکیبا جا ماندند

 

دیدارنیوز ـ در حالی نامزد‌های سیمرغ بلورین فیلم فجر ۳۹ در بخش‌های مختلف اعلام شدند که بیشترین، اما و اگر‌ها سهم بخش نامزد‌های بهترین بازیگر زن و مرد برای دریافت سیمرغ بلورین بود. هدیه تهرانی (بی‌همه‌چیز)، هوتن شکیبا (ابلق) و پارسا پیروزفر (تی تی) غایبان بزرگ این بخش هستند.

اعلام نامزد‌های سیمرغ بلورین فیلم فجر ۳۹
آن چه که در سامانه سمفا نشان می‌دهد بیانگر این است که مردم بی همه چیز، تی‌تی و ابلق را دیده‌اند. آرای مردمی جشنواره امسال کمی متفاوت با سال‌های دیگر بود. از این منظر که سی و نهمین دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر بدلیل پاندمی کرونا بدون صف‌های پر شور و دور ودراز تماشاگران در بیرون سینما‌ها برگزار شد. تا ساعت ۱٨ دیروز (شنبه ۱۹ بهمن) طبق اطلاعات سامانه سمفا، ۸۰ هزار نفر در سینما‌های مردمی فیلم‌ها را تماشا کرده‌اند که از این تعداد، کمتر از یک چهارم آن‌ها در انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاچیان مشارکت داشته‌اند. طی روز‌های گذشته، اما و اگر‌های بسیاری در این باره وجود داشته است.

یک اطلاعیه رسمی درباره آرای مردمی فیلم فجر ۳۹
امروز در سانس ساعت ۱۴ فیلم ابلق (با ۹ نامزدی) و در ساعت ۱۷ فیلم زالاوا (با ۱۰ نامزدی) در برج میلاد اکران خواهد شد. فردا (سه شنبه ۲۱ بهمن) هم «بی همه چیز» و «یدو» هر کدام با ۱۳ نامزدی برای اهالی رسانه به نمایش درخواهد آمد. پس از این چهار فیلم، فیلم‌های «مصلحت» و «روزی روزگاری آبادان» نیز هر یک در ۷ شاخه نامزد دریافت جایزه هستند و البته نمایش مجدد ندارند.

چهار فیلم «ابلق»، «بی‌همه‌چیز»، «شیشلیک» و «تی‌تی» در سانس فوق‌العاده روز‌های ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه برای مخاطبان در سینما‌های مردمی اکران می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: