یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مستمری بگیران تامین اجتماعی کمتر از یک سوم سایر صندوق‌های بازنشستگی متناسب سازی و افزایش حقوق داشته اند، تاکید کرد: فکری به حال مستمری بگیران تامین اجتماعی بشود.

کد خبر: ۸۱۷۵۴
۱۴:۰۱ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

تیتر امروز

پورنوگرافی به مثابه افیون

پورنوگرافی به مثابه افیون

انتشار کلیپی از یک خواننده پاپ با بازی یک پورن استار بحث داغ این روزهای فضای مجازی و حقیقی است. گزارش حاضر اما به دنبال پاسخ به این سوال است که چرا تماشای پورنوگرافی در جامعه ایران در حال رواج...

گودرزی: فکری به حال مستمری بگیران تامین اجتماعی بشود

 

دیدارنیوز ـ حسین گودرزی نماینده مردم دورود در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: تذکر اول بنده یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری است که فرمودند بدگویی و بدزبانی در جامعه باید جمع شود و ادب اسلامی باید در جامعه گسترش یابد، مخاطب فرمایشات رهبری هم نهاد‌های بزرگ فرهنگ ساز هستند هم رسانه‌ها و هم تریبون داران کشور و از آن جمله ما نمایندگان مجلس با توجه به تریبون آزاد و پخش زنده‌ای که در اختیار داریم.

وی افزود: انتظار می‌رود که همه خود را مخاطب این سخنان بدانیم و هرکس به سهم خود به آن عمل کند، رسانه ملی برای ترویج ادب اسلامی سخن گفتن و فرهنگ سازی باید به این موضوع اهتمام داشته باشد.

نماینده مردم درود در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگر به سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار عنوان کرد: در موضوع افزایش حقوق بازنشستگان در طرح متناسب سازی، مستمری بگیران تامین اجتماعی کمتر از یک سوم سایر صندوق‌های بازنشستگی مثل خدمات کشوری و لشگری متناسب سازی و افزایش حقوق داشته اند، گسترده‌ترین خانواده بازنشستگان کشور این حق را دارند و از خود می‌پرسند که این تفاوت و این تبعیض از کجا منشا گرفته است و باید فکری به حال این افراد انجام داد.

وی در پایان در تذکری خطاب به وزیر راه عنوان کرد: ساز و کار استفاده از ماده۵۶ برای گرفتن تسهیلات از بانک‌ها برای پروژه‌های شرکت توسعه زیرساخت راه‌ها با بخشنامه ذی نفع واحد به مشکل برخورده است، درخواست می‌کنم آقای اسلامی وقت را مغتنم بشمارید و برای اصلاح این مشکل و تکمیل پروژه راه‌های فراوانی که شرکت زیرساخت توسعه راه‌ها در اختیار دارد، تلاش کنید.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: