تیتر امروز

رئیس پلیس راهور مازندران با بیان اینکه تردد و ورود خودرو‌های غیربومی به استان ممنوع است، گفت: سفر در تعطیلات پیش رو به استان ممنوع است.

کد خبر: ۸۱۷۴۰
۱۱:۱۳ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

رئیس راهور مازندران:سفر به مازندران در تعطیلات ممنوع است

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ نصراله بیگلری در حاشیه جلسه شورای ترافیک شهرستان رامسر با بیان اینکه بر ضرورت نصب دوربین‌های ثبت تخلفات هوشمند در سطح استان تاکید کرد و گفت: در معابر شهری و دوربرگردان‌ها، بریدگی‌ها و میادینی که نواقص دارند باید اصلاح صورت گیرد.

وی تصریح کرد: دوربین‌های ثبت تخلفات هوشمند در سطح شهرستان رامسر بهره برداری و به راهور شهرستان و استان لینک تا سبب رصد و کنترل ترافیک شود.

وی با اشاره به اینکه علل بیشترین حوادث جاده‌ای سرعت غیر مجاز و غیر مطمئنه است گفت: دوربین ثبت تخلفات پلاک خوان بوده و جرایم و سرعت غیر مجاز کنترل و پیشگیری می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان مازندران درباره محدودیت‌های تردد در شرایط کرونایی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهر‌های استان مازندران در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند احتمال می‌رود در تعطیلات ۲۲ بهمن در روز چهارشنبه از مسیر جنوبی به سمت شمال کشور ترافیک سنگینی داشته باشیم که اعلام کردیم مسیر‌های شمالی استان مازندران، کندوان و فیروزکوه از سمت هراز مدخل‌های ورودی به استان بسته شود.

وی گفت: همچنین پلاک‌های غیر بومی حق تردد به استان مازندران را نخواهند داشت که در صورت مشاهده برگشت داده و اعمال قانون خواهد شد.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: